Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy is van ez az LSD?

Hogy is van ez az LSD?

Figyelt kérdés
Na szóval. Először is leszögezném ,hogy még nem próbáltam szóval csak elméletes tudásom van az LSD-ről. Olvasgattam ezzel kapcsolatos posztokat,könyveket,netes oldalakat. Szóval feltételezzük ,hogy egy szellemileg okos,tanult ember LSD-t használ. Elvileg nála sokkal kevesebb a bad trip szinte soha nincs neki és akár lazán a saját tudatalattival is tud beszélgetni megoldani különféle problémákat stb. És ugye "elvileg" egy jó trip szinte bárhova eltud vinni. De viszont van a másik oldala amikor egy szépen mondva "segghülye" ember Lsd-t használ. Elvileg neki sokkal több bad tripje van. És lazán sokkos állapotba is kerülhet mert úgymond "eltéved" az elméjében és utána már nem ő irányítja a "kalandozását". Ez tényleg így van vagy ez teljesen hülyeség ? Köszönöm előre is a válaszokat :)

2017. febr. 21. 20:54
1 2
 11/11 anonim válasza:
A 4.re ragalva de tudsz a tudatalattiddal beszelgetni csak eleget kell bevenni. Mondjuk acidnal nem is annyira gyakran fordul elo de dmt-nel szinte minden alkalommal sikerul valahogy onmagammal beszelgetnem es olyankor van h olyan dolgok jutnak eszembe amire sose emlekeztem es 1-2eves voltam mikor tortent.
2019. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!