Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy is van ez az LSD?

Hogy is van ez az LSD?

Figyelt kérdés
Na szóval. Először is leszögezném ,hogy még nem próbáltam szóval csak elméletes tudásom van az LSD-ről. Olvasgattam ezzel kapcsolatos posztokat,könyveket,netes oldalakat. Szóval feltételezzük ,hogy egy szellemileg okos,tanult ember LSD-t használ. Elvileg nála sokkal kevesebb a bad trip szinte soha nincs neki és akár lazán a saját tudatalattival is tud beszélgetni megoldani különféle problémákat stb. És ugye "elvileg" egy jó trip szinte bárhova eltud vinni. De viszont van a másik oldala amikor egy szépen mondva "segghülye" ember Lsd-t használ. Elvileg neki sokkal több bad tripje van. És lazán sokkos állapotba is kerülhet mert úgymond "eltéved" az elméjében és utána már nem ő irányítja a "kalandozását". Ez tényleg így van vagy ez teljesen hülyeség ? Köszönöm előre is a válaszokat :)

2017. febr. 21. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Abszolút hülyeség.
2017. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagyjából így van ahogy leírtad, igen.
2017. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Baromság
2017. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg baromságot írtál. Tipikus esete annak, amikor valaki elolvas pár dolgot és azt hiszi, hogy képben van. Pedig nincs.

Lényegtelen, hogy mennyire intelligens valaki. Ha pl. egy 190 iq-s, de szorongó ember veszi be, nagy valószínűséggel megszívja. Ha egy 60 iq-s, de hihetetlenül laza emberke veszi be, simán kimaradhat a negatív dolgokból.

Azt meg ne gondold, hogy a tudatalattiddal fogsz beszélgetni és hasonló marhaságok.

2017. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
azt se tudod mi az a sokkos állapot xd
2017. febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó mondom csak elméletben tudok is bármit róla. Utolsónak meg: lehet rosszul fogalmaztam meg de azért annyira nem vagyok "tajparaszt" ,hogy ne tudnám mit jelent a sokkos állapot ;)
2017. febr. 22. 20:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Írták már de alátámasztom.

Semmit nem számít az ész!!!!

Csak az egyén lelki állapota és önismerete.

A bad trip meg előfordúlhat egy kellemes trip közben is ha túlságosan elkalandozol negatív irányba.

2017. febr. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valaki mesélje el milyen is egy Badtrip. Milyen gondolatok jönnek elő? Rossz emlékek? Olyan élethűen, hogy sírva fakad az illető?


(Sokat olvastam róla, de tudom pontosan miről szól)

2017. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 19:16


Helyesbítés: Nem tudom pontosan miről szól a Badtrip.

2017. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen a kiegyensújozottság, önismeret számít. Hozzá teszem, hogy az a hozzáállás, hogy a badtrip az rossz, a "jó trip" meg jó, és olyan mint egy pénzfeldobás, hogy jajj csak nehogy badtripem legyen, szóval ez szerintem hülyeség. A badtrip nem feltétlenül rossz dolog. Nehéz meg enyhén szólva kellemetlen, de kb többet lehet tanulni belőle, mint egy jó tripből.
2017. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!