Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az a pont, amikor úgy...

Mi volt az a pont, amikor úgy döntöttetek, kerestek egy pszichológust?

Figyelt kérdés
2017. febr. 21. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Iskolpszichológushoz akkor mentem, amikor gimiben új osztályba kerültem, és nem találtam a helyem, folyton rosszkedvű voltam, és lefogytam 10 kilót. Aztán kihagyás után visszatértem hozzá, mert Apa lelépett itthonról.

Mostanra megint eljutottam oda, hogy keresni kéne egy szakembert. Sorozatosan ugyanazokat a hibákat követem el, nem látom, hogy tartana bármilyen irányba is az életem.

2017. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

14 évesen mert epilepsziát diagnosztizáltak.

16évesen mert apám nem akarta elhinni. Bar a dokival is bunkózott. Utána kb évente 2 évente. Volt 2 év kihagyásom. Most azért mert egyre több mély depressziós korszakom van és mert kèptelen vagyok beilleszkedni más közösségbe. Munkámat ott kellett hagyni mert minden percben rosszul voltam.

2017. febr. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kései Sirató ***** válasza:
33%
Amikor az albérlőm nem akart fizetni és tudtam, hogy törvényes lehetőség nem nagyon van arra, hogy kidobjam. Ekkor kértem lelki támaszt egy pszichológustól, azonban magát a problémát más módon kellett megoldanom.
2017. febr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Helyes válasz ***** válasza:
44%
Amikor a baráti kapcsolataim javításra szorultak.
2017. febr. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tibi3811 válasza:
24%
Amikor elolvastam ezt a kérdést!
2017. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Amikor mindennap átsírtam a délutánt és még ahhoz se volt kedvem, hogy megmoccanjak. A "minden mindegy" érzéskor. Szóval az általános esetben, amikor már teljesen elvesztettem a reményt a világban és depressziós voltam. A vicc, hogy 15 voltam és csak a legközelibb barátaim vették észre a kisírt szemem és a szokatlan csendességem. Segíteni próbáltak csak nem sikerült. Ezen a ponton.
2017. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Amikor depressziós voltam, úgy éreztem, nem szeret senki, és a szüleimtől megkaptam azt, hogy azért, mert nem lehet szeretni. Jót is tett, most már tudom, hogy nem én vagyok a tahó, hanem a szüleim nevelése volt jónak jóindulattal sem mondható.
2017. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%
Egy szakítás. De nem volt értelme. Sokba került és nem tudott segíteni
2022. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!