Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » De miért van így? (nem akarok...

De miért van így? (nem akarok senkit bántani ez csak egy észrevétel.

Figyelt kérdés
Észrevettem több családnál is hogy legtöbb esetben az első gyereknél sokkal szebb a második.Viszont az elsők el akarják nyomni a kisebbet nagy korukra,nem birjáka kisebb tesót.Okosabbnak,felsőbbrendűnek képzelik magukat pedig iszonyat rondák.
2017. febr. 24. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hülyeség.

Általánosítás, nem több.

De majd beszélek a húgaimmal, hogy szerintük ki a legszebb. :D

2017. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"legtöbb esetben az első gyereknél sokkal szebb a második"

Innentől hülyeség az egész. Azért, mert téged elnyom a ronda tesód, még nem biztos, hogy a fenti állítások általánosságban is igazak. Minecraftozni azért enged, vagy a gép elől is kitúr? :D

2017. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nàlunk ez pont így volt. Aztán ahogy nőttünk fel tesóm egyre irigyebb lett.
2017. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt én is megfigyeltem, hogy az esetek többségében a másodszülött gyerek jobb adottságokat örököl, mint az első. Igazából fogalmam sincs, hogy ezt mi befolyásolja, én nem értek hozzá. Nekem is van egy húgom, de én nem mondanám azt, hogy ő szebb lenne nálam. (Nem egoizmusból). Kb. mindkettőnknek egyforma orra van, kicsit nagyobb az átlagnál, illetve mindketten vékonyak vagyunk, de a szem és hajszínűnk teljesen különbözik. Szerintem a mi esetünkben hogy nem lehet megmondani egyöntetűen, hogy melyikünk a szebb,inkább attól függ, hogy valakinek a szőkésbarna, kék szemű lányok, vagy pedig a sötét barna, barna szemű lányok tetszenek.
2017. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elnézést a hibákért :) *szőkésbarna hajú, barna hajú
2017. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A szépség részével nem értek egyet. Elég változatos és random a genetika és a megtermékenyítés, szóval nem látok benne rációt, hogy a 2. gyereknek jobb génekre lenne esélye.

Az viszont mára kimutatott tény, hogy az elsőszülött gyermeket több szülő szereti jobban és jellemzőbb rájuk, hogy elnyomók. De ez közel sem igaz mindenkire.

2017. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van igazság abban, amit mondasz. Két gyerek közül én vagyok az idősebb, és be kell vallanom, hogy öcsém jobb adottságokkal rendelkezik, mint én. Jobb alkata van, jóképűbb, jobbak a szociális készségei, vidámabb, én ezzel szemben nem vagyok sportos alkat, depressziós vagyok, betegeskedő (magas vérnyomástól kezdve lúdtalpon és szemproblémákon át a visszérig), antiszociális, megtört, kiégett... szóval értitek :D Talán a művészi beállítottságom az, amit pozitívumként szoktak felemlegetni. De azzal meg sokra megyek.
2017. febr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez teljesen relatív, de a környezetemben tényleg mindenhol a kisebb gyerek a szebb.
2017. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen sajnos valòban nagyon szemét velem de olyan ocsmány hogy csak na.De ezt nem azért irtam mert nálunk igy van hanem mert több családnál ezt látom.
2017. febr. 25. 12:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudod, ha egy gyerek a serdülő korba lép, eléggé megcsúnyul, míg a kisgyerekek általában szépek. De, ha az a kisgyerek annyi idős lesz, mint az idősebb testvére, akkor ő is ugyan olyan "csúnya" lesz.

Egyébként nálunk például pont fordítva van.

2017. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!