Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem látom az életnek az...

Nem látom az életnek az értelmét meg akarok halni mi értelme van az életnek?

Figyelt kérdés

A családi hatterem nulla. Tanulatlan vagyok nyolc általánossal egy gyárban fogok megrohadni. Gyereket se akarok soha.

A szerelmi életem szar, családos emberbe szerettem bele de nem volt semmi komoly köztünk csak csók.

Nem volt még kapcsolatom és nem is akarok, mert ő nem lesz az enyém más meg nem kell.

Mi értelme az életnek?

Egy albérlet mindennel együtt kb 100 ezer, egy gyárban talán ennyit lehet keresni.

Komolyan nem látom semminek se az értelmét, nem akarok már élni .

Ha nem most de később max 29 éves koromig úgyis megolom magam.

Lelki sérült depressziós vagyok és én már nem bírom ezt hogy legszívesebben meghalnek de mégis élek.....

Mit kéne tennem?


2017. febr. 19. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:

"Nem látom az életnek az értelmét meg akarok halni mi értelme van az életnek?"

"Lelki sérült depressziós vagyok"

ebben az állapotban hiába is magyaráznánk neked, hogy mennyi dolgot élvezhetnél, mennyi minden lehetne amit kitűzhetsz célnak...


legyen az első célod, hogy kigyógyulsz a depresszióból!

hidd el utána minden más lesz, a szürke hétköznapok sokkal színesebbek lesznek...

a keserű életed sokkal édesebb lesz!


én 7 évig voltam depressziós, talán úgy tudnám szavakba önteni, mintha a sötétségből kiléptem volna a fénybe...

nem egyszerű, de a saját boldogságodért neked kell tenned!


szerinted mire lenne szükséged ahhoz, hogy boldog legyél? :)

(am ha szeretnél róla beszélni írhatsz privátban :) remélem tudok segíteni )


23F

2017. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!