Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elcsabított egy csalados...

Elcsabított egy csalados emberrel utána kiderült neki otthon es azota nem keres legszivesebben megolnem magam miert voltam ilyen hulxe? 17l

Figyelt kérdés

Meloba talalkoztunk tetszett nekem akkor még nem tudtam hogy csaladja van mivel fiatal 29 eves , aztan kiderult hogy csaladja van egy gyereke aki 5 eves es egy felesege de papiron nem az szoval nem volt hazassag.

Aztan beszelgettunk kerdeztem hogy szereti e azt mondta nem utana kerdeztem hogy akkor miert van vele azt mondta legyen egyedul? Kerdeztem otthagyná e azt monddta hat ha komoly...de ennel a beszelgetesnel ereztem hogy nem gondolja komolyan nem is nagyon foglalkoztam vele, aztan nem is nagyob volt az eszembe meloba se egy helyen voltunk semmi. Aztan mentem dolgozni ő is ott volt ahol en, es utana rá ket napra lejott hozzam. Meloba latta rajtam hogy nem vsgyok r*b*nc es utana mar mashogy alt hozzam hogy ket napig ott voltunk. Utana lejott, beszelgettunk lattam rajta meg ereztem hogy komolxabban vesz, feltettem ugyanazokat a kerdeseket mint amiket leirtam es ereztem hogy nem hazudik teljesen mashogy valaszolt.

Csak csok volt semmi mas , aztan otthon kiderult neki hogy csajozni volt azota semmi .

En nem tudom hogy lehettem ilyen bolond azota szo szerint minden nap olyan hanyingerem van tole is meg magamtol is hogy nem is eszek.

Az a baj hogy en bele szerettem es mikor rá gondolok még mindig boldog vagyok tole, tudom hogy nem volt helyes dolog csokolozni vele de elcsabitott es iranyithato voltam .

Szerintetek mit tegyek?

Eliteltek ti engem ezert a dologert igy ismeretlenul mit gondoltok rolam?

Vele csokoloztam eloszor


2017. febr. 25. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak csók volt, az még nem elcsábítás. Egyébként meg a hozzád hasonlóra mondják, hogy liba (ne vedd zokon).
2017. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat ez az hogy en egyaltalan nem vagyok az ra sem neztem a fiukra ő volt az elso es emiatt mindenki annak hisz es rosszat gondol rolam de ennyi miatt nem hinném hogy van igazsag alapja
2017. febr. 25. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mégis mit hittél? 29 éves ember majd feleségül vesz egy 17 éves lányt? no comment. Naiv liba vagy nem más. Reméljük tanultál az esetből.
2017. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem te már írtál ki erről kérdést és akkor is elmondtuk, hogy mire számíthatsz a pasitól.

Vond le a tanulságot és legközelebb ne nyúlj a máséhoz, akármilyen farkcsóválva közeledik.

Azt meg tanuld meg egy életre, hogy minden nős, vagy kapcsolatban élő pasi hazudik, ha gerincre akar vágni!

Mindegyik rosszul él az asszonnyal, éppen válófélben vannak, a gyerek sem tőle van, ... stb.,...stb.,

2017. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!