Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondjak még a szüleimnek,...

Mit mondjak még a szüleimnek, hogy engedélyezzék hogy kiiratkozzak az iskolából?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és még csak középiskola harmadikas, szánalmas már magába ez a tény is. A másik, hogy félek az emberektől, harmadik, hogy idegenekkel neten kívül nem tudok beszélni. Tehát életképtelen vagyok. Erre van nagy szülői nyomás, hogy fejezzem be a sulit, ez bennem is megvolt még régebben vagyis hát most félévig, amikor megbuktam 1 tantárgyból. Szülők nagyon rá vannak akadva erre az érettségi témára, szerintük az nekem nagyon fontos... biztos akkor megváltozom, vagy nem is tudom ..


Van egy tervem, hogy hogyan tudnék magamon segíteni, csak ahhoz az kéne, hogy ne legyek iskolás. Ezt most nem ecsetelném...


Félév óta győzködöm őket, hogy bólintsanak rá, hogy kiiratkozhatok, de ők nem akarják... mondtam nekik, hogy szakmai tantárgyból kötelező az érettségi, szóval ha el is jutok odáig meg fogok bukni, azt is mondtam nekik, hogy tényleg nem kell eltartani már, meg minden, de akkor se... főként lelkiismeretem miatt kéne a szülői beleegyezés...


Tudom, szánalmas vagyok, egy szánalmas bukott senki..


2017. febr. 26. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kell az ő beleegyezésük?
2017. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, már látom.
2017. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell mondanod. Fogod magad, elköltözöl, és egyedül azt csinálsz amit akarsz, senki nem kényszeríthet semmire. Ja és el is tartod magad akkor már ennyi erővel.
2017. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó akkor elmondom...


Pszichiátriára szeretnék bemenni, de úgy, hogy a suliból senki ne tudja meg... ezért másik városba tenném... csak ezt a szüleimnek se mondtam még el...

2017. febr. 26. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:
És akkor ha felvesznek az osztályra, mert a panaszaid indokolják, 1 hét alatt kivizsgálnak, és hazaküldenek utána.
2017. febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos annál komolyabb. De ha rendbeteszik a fejem 1 hét alatt annak én örülnék a legjobban.
2017. febr. 26. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!