Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kéne valami gyógyszer ami...

Kéne valami gyógyszer ami ellazit már nem bírom bepánikolok mindentől mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés

Szokott fajni a szivem minden nap rám jön ez az érzés de van mikor nagyon durván, volt olyan hogy többször is este de olyan szinten hogy nem mertem llevegot venni mert akkor azt hittem meghalok.

Bepánikolok mindentől, nem merek kimenni az utcára, tomekgozlekedes kizárva, nem tudok olyan helyekre menni ahol sok ember van, furcsa gondolataim vannak.

Tudom hogy ez korai de a csaladalapitastool egyenesen rettegek hogy elhagyja majd a férfi akit szeretek és mit csinálok majd egyedül a gyerekeimmel.

Ha rokonok vannak nálunk ki se megyek a szobambol mindenki hülyének néz de nem tudják mit érzek.

Olyan jó lenne valami gyógyszer amitől én is olyan lennék mint a többi ember ne m félneék stb.

Milyen orvoshoz forduljak ??

Régen jártam agyturkaszhoz szedtem valami gyógyszert is


2017. febr. 27. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy jó pszichológust ez már nem vicc ha így bezárkozol félsz és a szíved is fáj ez nem játék.
2017. febr. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem sem az mindenki azt hiszi bolond vagyok de ha tudnák hogy mit érzek . ..
2017. febr. 27. 00:41
 3/11 anonim ***** válasza:
én is voltam így, ma is van néha hogy nincs kedvem kimozdulni, teljesen normális. gyógyszer, egységes, az nincs, de lehet hogy jót tesz neked - a kender, fél deci pálinka, talán egy jó beszélgetés? nincs veled semmi baj hülye kor ez 15-21 között majd kitanulod a szakmát! üdv
2017. febr. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pszichológus vagy pszichiáter kell. (Most írja majd a sok okos, hogy "pszichiáterhez ne, mert csak gyógyszert ad", de néha pont arra van szükség.)
2017. febr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
időre van szükség meg személyiségfejlődésre, pont. a pszihidoki sem tud jobbat adni neki mint az élettapasztalat. vagy a díler. vagy a pálinkafőzde ! :)
2017. febr. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Megkaptad a kellő választ...

Drog, vagy szesz használ...

.

Szerintem csak trollkodsz, mert 17 éves fiatalnak lenni kéne annyi eszének, hogy gyógyulásához nem a GyK-n kér tanácsot!

A szívben nincs fájdalomérző idegvégződés, tehát ha fáj, nem valamiTŐL, hanem valamiÉRT teszi azt.

Ha már eljutottál idáig: "Olyan jó lenne valami gyógyszer", akkor tudnod kell, hogy van "orvos" nevű szakmunkás, aki meg tudja állapítani, miért, mit és mennyit írjon fel.

2017. febr. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pszichológusnak mondj el mindent, a szíveddel pedig elsőízben felkeresném a házi/gyerekorvost, aki továbbküldhet kardiológiára.

Csak tedd meg ezeket a lépéseket, mert a gyk-ról nem lehet meggyógyulni, és konkrét gyógyszert sem ír épeszű válaszoló.

2017. febr. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6os- szép volt .
2017. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baja a szívednek. De a klasszikus tinihisztidet most divat "pánikbetegségnek" hívni, kapsz rá jó erős "gyógy"szert, amitől függő leszel és zombi módjára tompult agyú. A gyerekvállalás miatt ne aggódj, senki nem ejt teherbe egy félbolondot, már ne is haragudj, de anyának erős, egészséges nőt keres az ember, nem olyat, aki behisztizik mindentől. Érdekes ám, hogy a pénisz, a nemi élet gondolata nem riaszt, ez sokat elmond a betegséged komolyságáról.
2017. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Manna.

Mi más??

2017. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!