Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kéne valami gyógyszer ami...

Kéne valami gyógyszer ami ellazit már nem bírom bepánikolok mindentől mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés

Szokott fajni a szivem minden nap rám jön ez az érzés de van mikor nagyon durván, volt olyan hogy többször is este de olyan szinten hogy nem mertem llevegot venni mert akkor azt hittem meghalok.

Bepánikolok mindentől, nem merek kimenni az utcára, tomekgozlekedes kizárva, nem tudok olyan helyekre menni ahol sok ember van, furcsa gondolataim vannak.

Tudom hogy ez korai de a csaladalapitastool egyenesen rettegek hogy elhagyja majd a férfi akit szeretek és mit csinálok majd egyedül a gyerekeimmel.

Ha rokonok vannak nálunk ki se megyek a szobambol mindenki hülyének néz de nem tudják mit érzek.

Olyan jó lenne valami gyógyszer amitől én is olyan lennék mint a többi ember ne m félneék stb.

Milyen orvoshoz forduljak ??

Régen jártam agyturkaszhoz szedtem valami gyógyszert is


2017. febr. 27. 00:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%
9 bunkó vagy de a szex valóban jó feszültségoldó. pasi kell a csajnak nem nyugtató. ez sokat elmond arról, hogy 17 éves lányként teljesen normális.
2017. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!