Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kezdenél így egy beszélge...

Hogy kezdenél így egy beszélgetést?

Figyelt kérdés

Netes társkeresőn hogyan kezdenél egy beszélgetést? Ne legyen unalmas, indítsa be a beszélgetést stb...

Igazábó a profilokból alig derül ki valami vagy csak nagyon felszínes dolog, életkor 1-2 apróság és ennyi...nem nagyon adnak ötletet. Köszi előre is az értelmes válaszokat!



2017. febr. 28. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem ad elég ötletet, akkor később is csak a bajod lesz, esetleg próbáld élőben, vagy más társkeresőn.

Rá lehetne eröltetni a kezdést, de ne, biztos, hogy érdemes.

2017. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég nehéz, hiszen csak sablonos kérdésekkel tudsz indítani. Próbálj meg abból a kis infóból rákérdezni valamire, többet nem tudsz tenni. Hidd el, ha bejössz a másiknak bármit írhatsz vissza ír, nem ezen fog múlni.
2017. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igazából csak a kezdéssel van a bajom, utána könyebben tudnék témát keresni, de egyből nem kérdezhetek rá olyasmikre, hogy szia, milyen zenét szeretsz és stb.

A kezdeményezés már az ő részéről megvolt mivel ő jelölt be viszont írni nem írt...Tk ismeretlenül gáznak érzem ha ráírok, hogy szia miújság? :D vagy nem tudom élőben adja magát a helyzet itt nem...vagy csak nekem nem :D

2017. febr. 28. 23:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi vagy? :D
2017. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha én kezdek, akkor ráírok és megkérdezem akar-e ismerkedni és akkor reménykedek, hogy nem csak annyit ír hogy van :D de itt azt se tudom megkérdezni mert már kinyilvánította...
2017. febr. 28. 23:09
 6/7 A kérdező kommentje:
4: már én se tudom...de talán még férfi :D
2017. febr. 28. 23:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Na szóval faszi vagy..akkor kapd már össze magad de tényleg. Jelezte, hogy tetszel neki. Nem tudom hogy ez most tinder vagy pontosan mi, de írd le neki hogy örülsz, hogy bejelölt ( vagy valami ilyesmi ) és szívesen megismernéd. És a végén tegyél fel valami egyszerű kérdést a vele kapcsolatban. De azért ne azt, hogy mizu. :D Ne dramatizáld túl nyilván arra vár, hogy írj neki, majdnem lényegtelen, hogy mit csak kezdd el. Ha meg ne adj isten nem válaszol akkor mi van, annyi nő van még...
2017. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!