Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdenél itt valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdenél itt valakivel beszélgetést ha szimpatikusak a válaszai?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni, simán írjak az illetőnek, hogy "szia, szimpatikus vagy nekem, lenne kedved beszélgetni ?" vagy ez így túl pofátlan ?
2015. máj. 11. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Majd mindjárt jön és megmondja.
2015. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyos :)
2015. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én örülnék az ilyesminek is.
2015. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Én az ilyenekre ritkán válaszolok. Szerintem egyszerűbb, ha valami válasza kapcsán ráírsz, a válaszára válaszolsz valamit aztán kialakul magától a beszélgetés.
2015. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Mi lenne, ha esetleg az igazat írnád neki?
2015. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igazából én naponta kapok vagy 5 ilyen levelet. Találj ki valamit ami kicsit frappánsabb :)
2015. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán próbálj meg keresni egy olyan választ az illetőtől, amihez érdemben hozzá tudsz szólni privátban, ebből talán el tudsz indítani valamiféle levelezést, a többi pedig jó eséllyel majd adja magát.
2015. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
gyorsan
2015. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én gondolkodnék egy 20 mp-et azon, hogy melyik válasza a legérdekesebb, aztán még egy 20-at azon, hogy mit írjak neki azzal kapcsolatban és onnantól sínen lenne az egész :D Nem nagy kunszt itt ismerkedni :) Régen nekem sem ment, aztán belejöttem, de abból a sok 100-1000 lányból csak 1-el jutottam el oda, hogy személyesen is találkoztunk és jól is ment minden, de én nagyon elszúrtam :D Szerintem ne ezzel a szövegeddel írjál rá, inkább valami "személyesebbel", olyannal, aminek van köze ahhoz, amit írt, ebből tudni fogja, hogy a válasza miatt figyeltél fel rá és le sem kell írnod ilyen erőltetett stílusban azt, amit oda példának írtál.
2015. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Interferencia ***** válasza:

Én az adott válasz kapcsán írok rá ilyenkor (amúgy ez nagyon ritka).


Az általad említetthez hasonló szöveggel nekem szerintem még nem küldtek privátot, de hát elég elvetemült lehet egy olyan ember, akinek az én válaszaim szimpatikusak. :D Viszont az újdonság varázsa miatt én arra is válaszolnék.

2015. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!