Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell a mai fiataloknak...

Miért kell a mai fiataloknak mindent elmondani magukról youtube videókban?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van. A testvérem még csak 17 de már ő is kezdi. Van még 2 tesóm 10 és 8 éves. Velük mi lessz ha ez az egész most itt tart? Miért kell elmondani ország világnak, ki hol nyaralt? Kinek váltak el a szülei? Kit vertek az iskolában? Mikor veszítette el a szüzességét? Hogyan verte át a szüleit mikor részegen ment haza? Ennek mi értelme van? Miért van nézettsége? ÉS a kommentek az egy külön agyf***sz
2017. márc. 1. 01:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Herby rossz példa.


Ahogy vannak igénytelenebb kultúrálatlan emberek, úgy előfordulhatnak ilyen tartalmak sajnos az interneten is. De ha az egészet beskatujázzátok a tizenévesek meg ezek az emberek miatt akkor szerintem veletek van baj. Van tartalom csak tudni kell hogy hol keresd. Youtube nem csak a herby dancsó meg egyéb minecraftos gyerekekből áll... De igen itt magyarországon ebben is le vagyunk maradva.

2017. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem skatyulyázzuk be. Csak az a baj hogy az egész internetes videózásnak a 10%-a normális és értékes tartalom. De ebbe egy nagy nézettségű magyar csatorna se tartozik bele. Jó ezek közül talán a pamkutya olyan amire még soha nem volt kritika mert normálisak. A küföldiek között is kevés normális nagy csatorna van.

Ja a herby már majdnem az alja minden szempontból. Lentebb már csak a bolondok és a troll videósok vannak mint a bartos és az fkzoli. Ahhoz képest hogy a youtube-ot a tévézés utádjának tartják már mocskosabb mint a tévé (igaz hogy inkább a netflixhez hasonló szolgáltatások a tévé utódai de mindegy). Annyi az előnye sz internetes műsorok nézésének hogy te választhatod meg hogy mit nézel és mikor és mocskot nézel vagy normális tartalmat. Kinek mire van igénye. A többségnek a mocsokra.

2017. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
de számomra hihetetlen h egyesek azt nevezik mocsoknak ha valaki nyitott ... elképzelhetetlen számotokra egy abszolút intelligens, többdiplomás ember, csak mert a ti mércétekkel nézve túl nyitott (azaz egy civilizált országbeli szemével nézne normális)? nem tudom, mikor sikerül már kiszakadnunk a tabuk fogságából, de persze, mindenki maradjon annál, ami neki tetszik, csak azt nem értem, miért kell mocsoknak nevezni azt, aminek sztem valójában semmi köze a mocsokhoz.
2017. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Te a végletek embere vagy úgy látom (nem személyeskedésből de kisarkítottad). Lehet valaki nyitott. De azért megvannak a határok. Van olyan magyar vlogger is (aki még nem tartozik a legnézettebbek közé) aki diplomás (pedig nem ez számít a minőségben) és az életéről vlogot vezet és nincs benne kifogásolható (ő is beletartozik a 10%-ba).

Vannak amiket nem tárunk a nyilvánosság elé. Van amit nem mondhatunk nyilvánosság előtt.


Én is kisarkítom. Egyszer oda jutunk hogy már a wc-re is magukkal viszik majd a kamerát és végig mutatják majd a folyamatot és a végeredményt. Mert ez is hozzátartozik az őszinteséghez nem? Másik félmillió ember végig is fogja nézni mert erre kíváncsi. A videós majd megmagyarázza hogy ez kemény munka volt (szorulás). Az őt vulgaritással vádolókra az lesz az érve hogy ez művészet - dadaizmus.

2017. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Akik itt azt írják, hogy ez nyitottság; NEM, a nyitottság nem ez.


Ez szabadosság, a másik leértékelése, felszínesség. Annak feltételezése, hogy a másiknak semmi tanulságot nem tartalmazó tények igenis legyenek értékesek a többieknek. Pedig nem azok.


Talán ez ilyen dolgokkal leplezik, hogy igazából nincs semmi GONDOLATuk a többiek hasznára, csak az üres tények közlése.


A kommentek meg csak magamutogatás, nem mutatnak semmi önálló, alkotó gondolatot.

2017. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A másik "szép" szokás a kéregetés. Megmagyarázzák hogy akinek ez ellen kifogása van az irigy és soha nem adományozik senkinek és biztosan egy vesztes "szalagmunkás". Nyilván "mindenki magából indul ki" alapon jutnak ezekre a gyerekes és téves következtetésekre. "Ha én ilyen vagyok akkor biztosan a másik is." Tévedés. Különbözünk. Különböznek a véleményeink és az indíttatásaink is.

Van még ezen kívül a "mindenki troll aki nem a tetszésünknek megfelelően gondolkozik és nyilatkozik rólunk" hozzáállásuk. Ami nem jó. Ha valaki szándékosan megjelenik a nyilvánosság előtt egy videóban akkor azzal is számolnia kell hogy lesznek akik megnézik valamelyik videóját (vagy többet hogy jobban megismerjék) és ha valami nem tetszik majd nekik akkor ezt meg is fogalmazzák. Valaki ezt értelmesen teszi. Van aki sértően (troll). A sértő megnyilvánulás elítélhető de ez igaz a videósra is.

2017. márc. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

91 csatornára vagyok feliratkozva, amelyek közül egy sem olyan mint amilyennek ti beálítjátok a Youtube-ot. Nem is találkozok szeméttel a youtube-on.

Ha ti azt valljátok hogy benne vagytok abban a 10%-ban aki nem szemetet akar, akkor ne legyetek már szerencsétlenek megtalálni az értékes dolgokat. Keresni kell a megfelelő szavakkal...

2017. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez előzőre csak azt tudom válaszolni hogy nem kellene álszentnek lenni...

Én is megtaláltam már régen a normális csatornákat. De van pár közöttük amiben csalódtam mert beálltak a rossz sorba.

2017. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok állszent. Hozzáteszem magyarok közül csak szente krisztiánt követem... külföldiek közt meg hidd el van minőség dögivel. Seeker Daily, Good Mythical Morning, Numberphile, Screen Junkies, Computing Forever, AsapSCIENCE, LAHWF, TheGentlemansCove, devinsupertramp ésatöbbi.
2017. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bár személyes tapasztalatként hozzáteszem hogy csak 1-2éve kezdtem el könyveket olvasni és eléggé meglepődtem hogy írott formában is milyen mennyiségben előfordul a szenny... szvsz mindenhol van szenny amit emberek alkotnak.
2017. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!