Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy DPD vagy hasonló futárnak...

Egy DPD vagy hasonló futárnak gáz ha csak 500 forint borravalót adok?

Figyelt kérdés
Mindig előre fizetek, sosem utánvétellel.

2017. márc. 3. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon jó. Gondold el, ha 20 cimre visz csak.
2017. márc. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én egy fillért se szoktam, ha esetleg úgy jön ki, hogy 16 ft. hiányzik a kerek összeghez, akkor az nála marad. Amúgy meg az a munkája, nekem sem ad senki paraszolvenciát, hogy jobb jegyet kapjon.
2017. márc. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kb max 2-300 ft-ot szoktam, de múltkor csak egy százas apróm volt, papírpénzem meg ezres volt a legkisebb, szóval csak egy százast adtam.
2017. márc. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek adsz neki, ráadásul annyit...? Ez az előre utalás lényege, hogy ne kelljen pénzezni. Neki meg ez a munkája, hogy kivigye, nem szivességből viszi ki neked. Ha mondjuk rendelsz egy nehéz tárgyat és felkínlódja a 10. emeletre, oké, de amúgy...?
2017. márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Két-három havonta 500 forint nem fog a falhoz vágni. Ha nekem kéne bemenni a csomagért a városba, csak az üzemanyag az ötszöröse lenne. Másrészről mint szaki nekem is jól esik, ha megkínálnak egy pohár kávéval/kólával.
2017. márc. 3. 08:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van, többet nem kell...én 300at szoktam abbol 1kv megvan
2017. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az sok is neki.
2017. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valaki nagyon szépen leírta már. neki ez a munkája, fizetést kap érte, nem szivességből viszi házhoz a csomagod. Az meg hogy neked mennyibe kerülne bemenni érte a városba, az nem számít, mert pont ez a házhozszállítás lényege...
2017. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!