Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olcsó páros fotózás Pesten?

Olcsó páros fotózás Pesten?

Figyelt kérdés
Aki ismer fotóst, aki olcsón dolgozik az kérem írjon privát üzenetet vagy a kérdés alá!

2017. márc. 3. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jó képeket szeretnél kerüld el az olcsó fotósokat! Nagyon híg a szakma, aki fillérekért dolgozik, az nem véletlenül teszi. 30-50.000 Ft-ot legalább érdemes rászánni egy szép sorozatra.
2017. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bónusz Brigádon szoktak lenni ilyen hirdetések. Bár én eléggé bizalmatlan vagyok ezekkel kapcsolatban. Itt azért szerintem nagyon igaz, hogy olcsó húsnak híg a leve
2017. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a Kálvin téri aluljáróban van egy igazolványkép automata. verhetetlen áron készít fotókat bárkiről. akár párban is. igaz, hogy amikor én ott jártam még vacak minőségben is nyomta ki, de nagyon jó az ár/érték aránya: nagyon olcsón kapod a szart...


ha fotóshoz mész, akkor ne az árat nézd, hanem hogy milyen képeket készít, milyen a stílusa, neked bejönnek-e a képei és az ilyenek közt keress olyat, aki számodra elfogadható áron dolgozik. ha meg nem találsz köztük olcsót, akkor valószínűleg nem véletlenül van...

2017. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!