Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nyernél egy páros utazást...

Ha nyernél egy páros utazást valahova, ahova nagyon szeretnél elmenni, de nincs kivel, felhasználnád a nyereményt egyedül?

Figyelt kérdés
Én nem játszottam ilyenekért még egyedülállóként, de eljátszottam a gondolattal, hogy muszáj ezeket párosan vagy másodmagammal kihasználni, ha mégis játszanék és nyernék? (tárgyi nyereményem már volt, de ilyen élményekért meg sem próbáltam még játszani, mert ezekből minimum párosat sorsolnak)
2016. máj. 18. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak rokonaim és barátaim. Ha páros nyereményt nyernék vinném anyámat, vagy a legjobb barátomat.


Nincs kikötve, hogy csak a nagy Ő-vel mehetsz az útra.

2016. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én simán mennék egyedül is, ha nem lenne senki, akit hívhatnék, utaztam már sokszor egyedül, szuper volt mindig.
2016. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, hogy nyertem két páros utazás, csak éppen nem volt párom. Egyikre elmentem anyukámmal, másikkal egy barátnőmmel. Jó élmény volt, kár lett volna bármelyiket is kihagyni.
2016. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
el bizony.
2016. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A családommal nem lehet, vagy túl idősek, vagy túl fiatalok, vagy túl messze élnek, vagy nem vagyunk jóban, a barátaim meg vagy messze élnek, vagy nekik van gyerek, társ, vagy épp nem úgy érnek rá. Szóval nekem tényleg csak így egyedül lenne, mert olyan nincs, akivel össze tudom szervezni. De lehet, hogy mostantól nem fog érdekelni, és teszek rá, ha nincs kivel elmennem és megjátszok ilyeneket is. Utazni szeretek. :-)
2016. máj. 18. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha oda nyernék utat, ahova leginkább szeretnék menni, elindulnék egyedül, mert úgyis ott lakik az egyetlen barátom, nem lenne gond. A listám többi helyére inkább kerítenék valakit, akivel nem vagyunk szoros viszonyban, de elviseljük egymást, mert nem vagyok nagy utazó, nem hiszem, hogy fel tudnám találni magamat tökegyedül.
2016. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!