Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt a dolgot csak beképzelhetem?

Ezt a dolgot csak beképzelhetem?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem itt a környéken ahol élek, hogy mondjuk amikor állok a buszmegállóban és sokan állnak előttem, egy-két korombeli hajlamos azt figyelni rajtam, hogy én vajon éppen mit nézek, kire nézek, hogy szinte megfigyelés alatt tartanak néha.

Ez paranoia és csak beképzelhetem, vagy lehet benne valami?


2017. márc. 4. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
beképzeled
2017. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mindennap ugyanazok az emberek vannak körülötted, valószínű, hogy megnéznek. Talán nem is tudatosan, de nyugtázzák, hogy, úgymond, megvagy még. Lehet, hogy tényleg figyelnek. Nem vagy paranoiás, előfordulhat.
2017. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fura, hogy téged ennyire megvisel. Nekem olyan a kisugárzásom és az arcom, hogy ahogy meglátnak, mindenki rámnéz. :D De mindig jókedvem van, próbálok úgy viselkedni, hogy elég legyen csak rámnézni, és mások is boldogabbak legyenek. Mellesleg nagyon kedves vagyok mindenkivel. Amikor néhányan visszamosolyognak (nem gúnyból, csak kedvességből), akkor olyan boldog vagyok :) Olyan sok besavanyodott ember van, örülök, ha jó érzést tudok önteni másokba, úgyhogy engem nem zavar, ha figyelnek. :D
2017. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!