Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi (k) re keresnek rá legtöbbs...

IQ-Fighter kérdése:

Mi (k) re keresnek rá legtöbbször Facebookon? (Első sorban fiatalok) Egy idősebb úri emberke vagyok : ) szeretek fiatalosan élni ezt a számomra új dolgot is ki szeretném próbálni : ) ) Kíváncsi vagyok mi a "trendi" mapaság : D (vagy mi?! : ) ) )

Figyelt kérdés

2017. febr. 27. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én többnyire csak emberekre keresek rá. Olyan személyekre, akiket csak látásból, hallásból ismerek, de szeretem titokban nyomonkövetni hogy mi van velük.
2017. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Classical Art Memes-t és a People of Tumblr-t szeretem. Ha képben akarsz lenni azzal, hogy mi foglalkoztatja a fiatalokat, ajánlom figyelmedbe a 9GAG appot. :)
2017. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] - facebook oldala is nagyon jó. Fiatalos, komolytalan humor jellemzi :)
2017. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A pasik csajokra, a csajok meg a pasikra :)
2017. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
classical art memes-t én is szeretem,meg a student problemst. keresni általában eseményekre szoktam, megnézem, hogy a környéken milyen bulik, kiállítások, stb-k vannak a napokban.
2017. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, a nemkutya az a 9gag-et fordítja, ha jól tudom. Szóval ha nem megy az angol, nézegesd a nemkutyát.
2017. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki tetszik, meg hogy milyen események lesznek a városomban és kik lesznek ott.
2017. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!