Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek ki a példaképetek és...

Nektek ki a példaképetek és miért?

Figyelt kérdés
Kérelek ne bántsuk egymást azért, mert valakinek ez és ez a szimpatikus, az, akire felnéz, akit te amúgy nem szeretsz!:) Köszi:*

2017. márc. 4. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Nincs példaképem
2017. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Mint példakép...


Az én példaképem például a magyar tanárnőm.

De nem azért, mert én is magyaros szeretnék lenni, meg ilyesmi, hanem egyszerűen imádok vele beszélgetni, mert nagyon-nagyon sok mindent megtud nekem tanítani, még akkor is ha csak mond pár mondatot. Lehet h ezt nem példaképnek nevezik pontosan, de nekem ő az, mert csodálom, hogy milyen inteligenciája van. Így szavakkal nehéz leírni


Bocsánatot kérek, ha valamilyen olyan információt írtam le bármelyikőtöknek is, ami nem idevaló.


Próbáltam a legjobb tudásommal segíteni.

2017. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát úgy igazából soha sem volt példaképem (szüleimen kívül), de egy valaki van, aki híres és én felnézek valamilyen szinten rá, az Keanu Reeves. Nem mondanám igazán példaképemnek, de gyerekkorom óta van egy ilyen tisztelet érzésem iránta. Okát ennek nem tudom.
2017. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Mészáros Lőrinc.
2017. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
63%
Shakira. A kedvenc énekesnőm, imádom a zenéjét, tehetséges, baromi jól táncol. A példaképem...sosem felejtette el, hogy honnan jött, segíti a rossz sorsú gyerekeket, kitartó, okos, pozitív. Én pedig elfogult
2017. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
63%
*vagyok! ;) (ez lemaradt, bocsi)
2017. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Senki
2017. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem ilyen nincsen. A kutyám volt a példaképem, de már nem él, angyalom.
2017. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már nem a példaképem. :/

Kisgyerekként találtam rá, és egyből a példaképem lett. Tetszett a személyisége, külsőleg is jól nézett ki. olyan értékeket képviselt ami számomra fontos. Hozzá mértem a többi embert.. de végül benne is csalódtam. A hírnév fontosabb már számára. Eddig a rajongóival is leállt beszélgetni bárhol, bármikor. Most meg inkább menekül előlük. Leadja a koncertet aztán rohan nehogy bárki is oda menjen hozzá.

2017. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igazából senki csak inkább megbecsülés azok felé, akik egy-több értelmes és helyes dolgok mellett állnak vagy emelnek szót-mutatnak példát, de ugye senki sem tökéletes és ezért így részemről...Oké, melyek ezek, vannak még? :DDD

Vannak, de ez már itt nem kérdés ;)

2017. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!