Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek ki a példaképetek?

Nektek ki a példaképetek?

Figyelt kérdés

Az osztályban mindenkinek kellett írni egy fogalmazást a példaképéről. Az én fogalmazásomat felolvasta a tanárnő. És most azért gúnyol az osztályom mert a példaképeim a szüleim meg az iskolaigazgató.

Ez miért ciki?



2016. jan. 11. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki. Sőt, sokkal reálisabb egy olyan példakép, akit valóban ismersz, mint egy olyan híresség, akiről valójában nem tudsz semmit.

Nekem a nagypapám a példaképem. És az volt az egyik legnagyobb dicséret a számomra, amikor hozzá hasonlítottak.


Az osztálytársaidnak meg mondd, hogy ez csak egy házi feladat volt, ne csináljanak már ekkora ügyet belőle. Ne foglalkozz velük és akkor abba fogják hagyni, ha látják, hogy nem hatnak rád ezzel különösebben.

2016. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs. :P
2016. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Geszti Péter volt gyerekkoromba meg Fenyő Miklós. Ma nincs senki így 38 évesen...
2016. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Filmbeli példaképem Dr. Perry Cox a Dokik sorozatból. A valóságban pedig Elon Musk.

Amit írtál az nem ciki, sőt jó dolog. Azért olvasta fel gondolom, mert kevesen merik leírni, hogy a szüleik lennének a példaképei (tudom, most legalább 10 ezt megcáfoló komment jön...).

2016. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 6 éves koromig a bátyám volt (csak 2 évvel idősebb)

Most már anyukám,mert lelkileg erős.kitartó.kedves.őszinte és tiszteletre méltó

Pl. Mert elvisel minket a tini korszakunkban is 😀😛😜😶

2016. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem pedig legjobb barátnőm a példaképem, ezért nem ciki. Am neked Ariana Berlin a példaképem. :)
2016. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
apontossan a barátnőm és Ariana
2016. jan. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Michael Jackson (nem mint énekes, bár így is szeretem)

2. Teréz anya

3. Angelina Jolie

2016. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!