Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Be szabad ide lépni?

Be szabad ide lépni?

Figyelt kérdés
Pár kilóméterre a lakóterülettől van pár négyzetkilóméternyi terület egy hegyoldalon. A hegy tetején egy mező található ahol gabonát termesztenek. A hegyoldal felső szélén a mező szélén végig van húzva egy drót (villanypásztornak építették de üzemképtelen), és lent a völgy és a domboldal találkozása mentén is végig van húzva. Azt tudom,hogy a terület NATURA 2000 természetvédelmi terület, de ezt kinn a területen semmilyen tábla nem jelzi. Be szabad ide lépni? A természetvédelmi terület határa nem ugyanott van mint ahol a villanypásztor.

2017. márc. 5. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha gyalog belépsz és nem csinálsz kárt, nem szemetelsz, nem rombolsz akkor miért ne?


Én nem szoktam foglalkozni az ilyenekkel, hiszen, hogy ismerjem meg Magyarországot ha elzárják előlem?

2017. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Futni vagy sétálni szoktam arrafele szóval semmi károsat.
2017. márc. 5. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!