Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megvan már a NEPTUN kódom,...

Ha megvan már a NEPTUN kódom, be tudok lépni de a tárgyfelvétel a regisztrációs héten külön program, akkor nem szabad előtte felvennem a tárgyakat?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék lemaradni órákról, már most is él a lehetőség hogy tárgyak felvétele de lehet gond lenne abból ha már most felvenném őket. BGF-re vettek fel.
2015. júl. 31. 12:04
 1/4 Piert ***** válasza:
0%
A neptunba se lenne szabad belépned:( Ezt nem mondták? Ha tudod ki a To-sod, szerintem írj neki minél hamarabb...
2015. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alaposan nézd meg, hogy egész biztosan nektek van-e kiírva az a tárgy, amire jelentkezni készülsz! Másik egyetemre jelentkeztem ugyan, de nekünk csomó tantárgynál van olyan, hogy fel tudnék ugyan venni egy tárgyat, de látszik, hogy melyik csoportok vannak a gólyák számára fenntartva, mert ott le van tiltva a jelentkezés. Hacsak nem tudod biztosan, hogy egy órát egy bizonyos tanárnál szeretnél tanulni, akkor felesleges, mert valószínűleg az összeset úgysem tudod felvenni, így létrejöhetnek ütközések, ezenkívül lehet, hogy olyan csoportba jelentkezel be, ahol egy darab csoporttársad sincs, vagy esetleg még ráadásul másik szakhoz tartozik, és abból lehetnek még galibák.
2015. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és biztos nem maradsz le, elsőéveseknek egészen biztos van elég hely. Főleg, hogy még külön tárgyfelvétel is van nektek szervezve.
2015. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is tudsz még tárgyakat felvenni. Én legalábbis be tudtam lépni, de csak a beiratkozás után tudtam aktívra rakni a félévet. (nem BGF)
2015. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!