Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Michael Jackson rajongók...

Michael Jackson rajongók hallotátok hogy aláírást gyűjtenek azért hogy ne adják el Neverlandet hanem emlékhely legyen ahova a rajongók, turisták be mehetnek? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem rossz ötlet mert így több ember megismerhetné az igazi Michael Jacksont és nem rombolnák le Neverlandet. Neverland olyan gyönyörű nem is értem hogy miért akarják lerombolni.

2017. márc. 6. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én aláírtam, remélem ez igazi, és sikerül.
2017. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Es ki tartana fenn? Ki fizetne erte? Az adofizetok? Nem hiszem, hogy orulnenek neki. A belepodijakat sokszor felrekezelik, begul azt mondjak nincs profit, na de, ne varjuk el, hogy munkasemberek, foleg akik meg csak rajongok sem voltak, tartsak fent Neverland-et.
2017. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mára a pedofíliával azonosítják a helyet..hát igen olyan volt mint egy csali..
2019. márc. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!