Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Michael Jacksonnak volt...

Michael Jacksonnak volt diplomája?

Figyelt kérdés
És milyen iskolai végzettsége volt?

2017. márc. 2. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Énszerintem folyton koncertezett, én nem ismerem az ottani dolgokat, de szerintem nem járt olyan sokáig iskolába, de én már nem tudom; viszont azt tudom, hogy egyszer kapott valami tiszteletbeli diplomát. Valami szociális dolog volt, hogy sokat törődik másokkal
2017. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt diplomája, és ritka rossz helyesírása volt. De ezt te is láthatod, ha megnézel általa, saját kezüleg írt leveleket.

Gyerekkorától mindig magántanár tanította őt és a Jackson Five tagjait. Érettségiig jutottak el a fiúk. Ezt egyébként az önéletrajzában is leírta.

2017. márc. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez igaz de viszont nagyon okos ember volt rengeteget olvasott folyton képezte magát több száz könyve volt
2017. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#2: Ez komoly, hogy rossz helyesírása volt???????😮😮😮😮😮😮

2017. márc. 3. 15:03
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem, ez hülyeség!

Volt érettségije, majd később doktori címet is kapott! Tehát ő Dr. Michael Jackson

Egy hihetetlenül művelt ember volt, nagy szókinccsel, hatalmas IQ-val.

És tényleg folyton tanult. Érdekelte az anatómia, az emberi test, a természet. Az irodalom, 100ezer kötetes könyvtára volt.

Nagy műértő is volt, érdekelte a festészet, építészet.

Ezen kívül informatikai zseni is volt, több cég terméktesztelője volt, pl. Apple.

Michael Jackson hatalmas koponya volt!

2017. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem is tudtam hogy doktorija is volt. Tudtam hogy nagyon tanult művelt ember volt. Inteligens bármiről lehetett vele beszélni. Milyen doktorija volt pontosan?
2017. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy tiszteletbeli doktori cím volt, de nyilván nem a semmiért kapta, az előző előtti jól leírta. 😊
2017. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok:


#5 nem tudom mire írod, hogy hülyeség.


Nem hülyeség, hogy rossz volt a helyesírása, ezt mindenki láthatja a saját szemével, az MJ által írt leveleknél, és ha megkeresel külföldi rajondói oldalakat, ott külön vannak is erről blogok, ahol összegyűjtötték a leveleit. Még a LMP-nek írt levelében is voltak hibák.

A tények azok tények, ettől még nem volt rossz ember.


MJ a humanitárius tevékenységéért kapott díszdoktori címet, és nem a tanulmányaiért. Erről többet pl. itt olvashatsz: [link]


A dísztoktori cím senkit sem jogosít fel a doktori cím viselésére, ezért MJ sose volt Dr. Michael Jackson.


Mindettől függetlenül természetesen MJ művelt volt, de a műveltségnek az iskolai végzettséghez és a doktori címhez nem sok köze van.

2017. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt sem tudtam, illetve nem pontosan tudtam, szóval köszi. :)

De ahogy beszélt az elég választékos, meg a versei nagyon komolyak, szóval és sem hittem, hogy rossza helyesírása. De elég egyedien írt, nagy-kis, írott-nyomtatott betűket használva, lehet, hogy ezért tűnik hibásnak, nem?

2017. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kerestem egy levelet amit MJ írt, hogy meggyőződhess róla magad is, hogy milyen "helyesen" írt. Nem bántásból írtam, csak érdekességképpen.(Egyébként tele van velük a net.)


[link]

2017. márc. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!