Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtalálni ezt...

Hogyan tudnám megtalálni ezt az embert?

Figyelt kérdés

A következő infókat tudom róla:

- születési év

- horoszkóp

- Budapest 2 lehetséges kerületében lakhat

- keresztnév

- Az egyetem és a szak ahová járt, de régen volt és csak jóval később vehette át a diplomáját.



2017. márc. 13. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A: az ismert infó segítségével rákeresel a facebookon (pl. ha beírta, hol járt egyetemre, akkor az egyetem ismerősei között tuti ott lesz.

B: az egyetemi évkönyvekben (lehet, hogy suli a honlapján is) meg tudod keresni a régi tablóképen, mi volt az illető vezetékneve, és onnantól kezdve, ha szerencséd van, megtalálod a telefonkönyvben is. Ez a verzió akkor életképes, ha srácról van szó, a lány férjhez mehetett, és akkor a régi vezetéknevével ott leszel, ahol a part szakad

2017. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz senkit aki ismeri őt? Mert Facen rákereshetnél egy emberre aki ismeri, s akkor az ismerősei között megtalálod.
2017. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!