Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a jó az öregkorban?

Mi a jó az öregkorban?

Figyelt kérdés

Hétvégén felébredtem, és hallgattam párom szuszogását, aztán valahogy elkalandozott a gondolatom, aztán eszembe jutott, hogy milyen rossz egyedül. Ha megöregszünk, egyedül maradunk, mindenki kihal mellőlünk, max a legközelebbi rokonok maradnak mellettünk, de ők se lesznek folyton velünk. Aztán jön az itt fáj, ott fáj esete. Végül az agyam beverte az utolsó koporsó szeget, hogy totál lehangolt legyek, ha az idő múlására gondolok, hogy egyszer oda fogok jutni, hogy már minden este párom lélegzetvételét kell figyelnem, hátha nem vesz többet, pedig nekem ő a mindenem.

Mi jó van az öregkorban???



2017. márc. 13. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Semmi.


70/F

2017. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Mikor a többi drón azon fáradozik, hogy eljusson a munkába és kiszolgálja a főnökét vagy a klienseket, te a másik oldaladra fordulva azon gondolkodsz, melyik hobbiddal foglalkozz aznap.
2017. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

gazdag vagy és vehetsz magadnak <30 alatti feleséget


üdv Andy V.

2017. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
semmi jo nincs benne ezert en teszek rola hogy ne eljem meg az tuti, mellesleg 2-es jo nagy hulyeseget irsz mert olyan keves lesz a nyugdijatok hogy orulhettek ha nem haltok majd ehen. mellesleg kozel nem lesz ennyi eletenergiatok mint most, gyengek lesztek s meg lehet hogy betegek is.
2017. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Én már öreg vagyok. Mi a jó benne? Akkor pecázok, amikor akarok. Akkor pókerezek, amikor akarok. Akkor megyek csavarogni, amikor akarok. Akkor szexelünk amikor kedvünk van hozzá, nem kell várni, mikor ér haza a másik. Jókat bográcsozunk, kis pálesz sörrel. Ezer más, például parasztétterem, jókat játszani a netes játékokkal, hülyíteni a csajokat.
2017. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös, hány éves vagy?
2017. márc. 13. 20:26
 7/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
90+ évesen már biztos szar, de ahogy észrevettem sokan elég fittek maradnak 70-80 éves korukig. Igazából ott van az egész nap, olvashatsz, utazhatsz, pihenhetsz egész nap. Persze nem árt ha addigra felépítesz egy életet és egzisztenciát.
2017. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a jó benne hogy akkor már közel a halál. Ebben az életben a legrosszabb a felnőttkor. A gyerekkor a legjobb, az öregkor helyezkedik el a 2. helyen számomra.
2017. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Dudok Andrásné ***** válasza:
50%
Hogy megéred, milyen jó dolog az UNOKA!!!Aki fiatalon is dolgozott minden napja munkával telt, annak a nyugdijas évei is munkával teli lesz.Ugyan ugy dolgozom, azt se tudom melyik gyerekemnek , unokámnak mit tehetek??aki meg kertes házban lakik az sosincs elvégezve!! Anyukám éjjel is locsolta a kertet, nappal főzőtt, mosott takaritott,kijárt a temetőbe a szerette sirját gondozni és mindennap várta hogy mikor megyünk.Ma én is ezt teszem csak még 63 évesen és remélem sokáig tudok a családomról gondoskodni!!
2017. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ötös vagyok és kerek 60 éves. Mi ért?

Ma is kávézgatás, nézem az ébredező halakat, filmezem őket, stb. Este kis zsugaparti, úgy 3-6 óráig. Holnap alvás.

2017. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!