Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldogabb ember lennél, ha...

Boldogabb ember lennél, ha nem lenne Facebook-od?

Figyelt kérdés

2017. márc. 15. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Telefonkönyvnek használom, meg arra h a kedvenc filmjeimet, zenéimet stb támogassam és ismertebbé tegyem egy lájkkal.

Szóval nem.

2017. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

Nem, mert ott csak a baratokkal valtunk neha kepet vagy csoportot hozunk letre ha talalkozot szervezunk. Viszont a Gyakoris regem nelkul boldogabb lennek, mert errol az oldalrol mindig bizonysagot nyerek, hogy mennyi ostoba ember el a Foldon :) Es a poen: Gyakorira megis jobban fuggo lettem :) :)

Amugy jo a kerdes 👍🏻

2017. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Így is alig járok fel facebook-ra..Sőt, szerintem boldogtalanabb lennék nélküle, így legalább meg tudom nézni, mit írnak ki az osztálytársaim vagy az ofő a facebook csoportba, sok fontos dolgot ezáltal tudok meg. Elég szar lenne, ha nem tudnám ezeket facebook-on megnézni, csak utólag tudnék meg mindent.
2017. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lennék boldogabb. Bár én alig használom a Facebookomat.
2017. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Facebookja csak a Zuckerbergnek van. Övé a Facebook. Nekünk legfeljebb csak egy adatlapunk lehet a Facebook rendszerében. Nekem nincs Facebook adatlapom és boldog vagyok nélküle.

De ha az enyém lenne a Facebook akkor biztosan boldogabb lennék mert már ér vagy 200 milliárd dollárt. Majdnem a teljes összeget az internetezők oktatására és a sok hülyeség felszámolására fordítanám.

2017. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hiányozna, nem tudnék röhögni.a sok retardált kommentelőn
2017. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindegy lenne.
2017. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!