Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti el szoktátok nevezni a...

Ti el szoktátok nevezni a használati tárgyakat?

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk egy autót, és egyik kollégám kérdezte, hogy na és mi lett a neve? Én meg hirtelen nem is tudtam mit mondjak, mi nem szoktuk elnevezni a dolgokat. Egyedül a mosogatógépre szoktuk néhanapján azt mondani, hogy majd a Mabel elmosogat. Azt is csak azért, mert szeretjük a sorozatot.


Vagy adni kellene vicces neveket mindennek?



2017. márc. 17. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, adni kell, és mikor megy a névellenőr, mindenkit be kell neki mutatni.
2017. márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
spontán jön ez, nem kell, ha nem érzed szükségét, ha meg szükségét érzed, akkor nem kell elhessegetni a gondoltatot. Ez mindenkinek a magánügye. Én az előző autómat hívtam Alíznak, a mostaninak nincs neve. Most nálam semminek nincs neve. Ja, van egy macskám, annak sincs. Utóbbi lehet már gáz, de ez van. :)
2017. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anyám mániája elnevezni az autót meg a mosógépet. :D

Nálam megszakadt ez a szép hagyomány, a mosógép az mosógép, az autókat meg, mivel többen vannak, a típusnév alapján szoktuk megkülönböztetni.

2017. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem adtam még nevet semminek sem. Autót szoktam becézgetni, de nincs konkrét neve. Csak néha kicsikémnek, édesemnek hívom :D
2017. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a fészer a Majomherélő, de nem mi neveztük el így. :D
2017. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt egy haverom még suliba, akinek az apja szippantós IFA-val dolgozott, azt elnevezte a járgányt Szipi-nek.
2017. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajlamos vagyok rá. A laptopomnak van neve, mert ezt szidom a legtöbbet, muszáj megszemélyesíteni, hogy tudjon róla, hogy hozzá beszélek.
2017. márc. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!