Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hová lehet elvinni a használt...

Hová lehet elvinni a használt ruhákat, használati tárgyakat?

Figyelt kérdés
Rengeteg ruha, cipő, kisebb nagyobb használati tárgyról van szó. Sajnálom kidobni, hová lehetne elvinni?

2014. jan. 3. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Máltai szeretet szolgálat. Bármilyen segítőszervezethez. De a területi védőnőt is megkérdezheted, hogy tud-e olyan szervezetet, vagy családokat, ahova elférne a segítség.
2014. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ide felteheted:

[link]

2014. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A leg célravezetőbb, ha saját magad osztogatod szét olyanok között, akikről tudod, hogy szűkösebben élnek.Bárhová adod le, nem biztos, hogy oda kerül, ahol valóban szükség lenne rá.Az adományoknál, főleg, ha tárgyi, jellemző, hogy előbb a jobb holmikat lefölözik, kiválogatják maguknak azok, akik amúgy nem szorulnának rá, a selejtet meg szétosztják.Hát akkor már a szemétdombon is jobb helye van.
2014. jan. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, igaz. De kidobni nincs szívem, mert a turkálók csak pénzzé tennék. Én is valami olyanra gondoltam, hogy valami rászoruló, szegény embernek/családoknak adnám. Pénzt vagy egyebet nem kérnék érte. Csak hogy értsétek, ezek a dolgok a szüleimé voltak. És egyedül maradtam, elmentek mind a ketten. És szeretném "méltó" helyre tenni ezeket a dolgokat. Nem tudom mennyire érthető.
2014. jan. 3. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha érzelmekkel kötődsz a tárgyakhoz, akkor nehéz lesz a megoldás.
2014. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Használtruha-gyüjtőkonténerek vannak kitéve néhány Lidl, Aldi, Spar, CBA stb mellé.
2014. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mi általában a környezetünkben élő szerényebb lehetőséggel megáldott családoknak adjuk.

nagyon szoktak neki örülni, mindennek hasznát veszik, max ha valami nem kell, akkor továbbadják.

2014. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!