Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehet az ember h minél...

Mit tehet az ember h minél kevésbé legyen megtalálható? Nehez megtalálni valakit?

Figyelt kérdés
Értem én,hogy mondjuk zaklat valaki és nem szeretném,hogy megtalaljon.Nem vagyok fent semmilyen közösségi oldalon,az utóbbi években 5x költöztem,2x változtattam nevét.Megszakitottam minden kapcsolatot régi barátokkal,családtagokkal.Viszont most letelepedett egy nyugodt helyen,családom van(viszont félek h megtalálható vagyok mások számára)
2017. márc. 20. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Okod van rá, hogy ennyire félj? Akkor fordulj a rendőrséghez
2017. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,okom van.Nem tud tenni a rendőrség semmit és már volt belőle bírósági ügy.A zaklatom 5evet kapott.A rendőrség/bíróság szerint már nincs okom félni(pedig sajnos van,halal eset is történt ebből kifolyólag).Le van tudva számukra az ügy avval h ennyit kapott.Szoval nem tudom mit tehetnek.Igy bárki szerint megtalálható vagyok?
2017. márc. 20. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég durvának hangzik, szerintem mindent megtettél, így már nem könnyen talál rád, de akiket magad mögött hagytál senkinek ne mondjátok jelenleg hol laktok
2017. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mondtam.A teljes családommal és baráti körömmel megszakították már 5eve a kapcsolatot.Ok nem is keresték v találtak rám.Nem tudom.Meg így is félek h valahogy megtalálható vagyok...
2017. márc. 20. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!