Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A koránban több tudományos...

A koránban több tudományos tény megtalálható. Pl: hegyek keletkezése, űr tágulása, ember születése meg stb. Ez tényleg benne vannak. De Mohamed honnan tudhatta ezeket? Ui:Nem vagyok muszlim.

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 17:55
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért csak siettem :D :)
2013. jan. 16. 18:01
 2/23 poet1 ***** válasza:
Természetfölötti forrásból. Olvasd el a Bibliát. Tele van vele,ráadásul jó forrásból! :)
2013. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
olvasom a Bibliát napi szinten :) olyan örömet érzek olyankor , hogy a szívem zakatol :D :D De viszont a koránba , hogyan kerültek ezek az infók ? :D
2013. jan. 16. 18:15
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
Ezek a dolgok egyáltalán nincsenek benne sem a Koránban sem a Bibliában, azt meg már egy kisiskolás is tudja, hogy születik az ember.
2013. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 poet1 ***** válasza:
0%
Mivel a sátán nem tud újat kitalálni,lekopírozta Istent. Olyan,mint a jósok. Beleláthatnak a jövőbe de Isten nélkül,aki az idő alkotta. A Biblia azt írja,hogy előfordulhat,h bekövetkezik a csoda,de nem Istentől ami miatt bűn. Csak ámítás. Olvasd a Bibliát! :D
2013. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
de benne vannak :D muszlimoktól hallottam :D :D mondjuk én is kritikusan álltam hozzá mert hát ..... mondani mindent lehet :D :D de utána bele olvastam a Koránba és tényleg benne van :D :D :D hát a kis iskolás is tudja jah :D :D csak , hogy ebben a könyvben az van leírva , hogy az anyu méhében mi zajlik :D sőt még az is benne van , hogy hanyadik hónapban mi történik a ´´pocakban,, :D :D
2013. jan. 16. 18:36
 7/23 poet1 ***** válasza:
18:15! Nem e? Ki alkotta az embernek a természetet h mindezeket tudja? Teremés könyve első két fejezet, zsoltárokban is sok helyen van, hogy Isten hogyan teremtett. Ha nincs is konkretizálva,h űrtágulás: minden következmény a végső eredőre mutat vissza!
2013. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
2013. jan. 16. 18:43
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenek a Bibliában is vannak.

1. ráhibázott

2. a korszak ismeretei ma alulbecsültek

3. természetfeletti sugalmazás (pl. sátán)


Nem akarom a muszlimokat szekírozni, de a Biblia fordításaiba meg átalakításaiba mindenki beleköthet, hát most én nem kötök bele a koránéba, csak mint opciót, megemlítem, hogy a koránhoz is hozzáírhattak/elvehettek dolgokat. Főleg,mivel csak a 20. század derekán fordították le.

2013. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
kedves töftöftöf te melyik felekezethez tartozol ? :D és te poet1 ? :D
2013. jan. 16. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!