Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Visszamennél szívesen az...

Visszamennél szívesen az Ókorba vagy az Őskorba?

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 23:25
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem. Én már megszoktam, hogy nem lapulevéllel törlöm ki a seggem...

Ja, és a számítógépemet is szeretem.

2017. márc. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ókorba igen, lenne pár dolog, amit szívesen megnéznék. No de csak úgy, ha vissza is tudok jönni a jelenbe. Amiket tuti nem hagynék ki: az egyiptomi piramisok építése, az ókor 7 csodáját megtekinteném, az ókori Görögországot megnézném, és természetesen az ókori Rómát is.
2017. márc. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha turizmus szinten működne a dolog megfelelő védelemmel, túravezetővel vasárnap esti hazaérkezéssel akkor ki nem hagynám.

Amúgy nem élnék az akkori körülmények és normák között. Nem vagyok egy házias asszony, nem tudok gyűjtögetni, sem mamutot sütni :(

2017. márc. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es, nem hagynád ki a piramisok építését... az tuti, be is fognának munkára mindjárt...
2017. márc. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ókorba nem, ott már nekem túl sok az ember és túl fejlett a civilizáció. Az őskorba viszont mindenképp, akár még úgy is, ha vissza se lehetne jönni. Akár már holnap reggel is indulnék, addig kell még idő az összepakoláshoz és bevásárláshoz, felkészüléshez. Mondjuk úgy 65 kilónyi tömeg kábé elég is lenne (a saját testsúlyom). Meg persze azért szeretném megkapni azokat az oltásokat, amik biztosítják, hogy nem dobom fel a talpam három napon belül.

Mondjuk lutri a dolog, de ha van egy kis szerencsém, akkor simán lehetnék sámán egy valamirevaló ősközösségben :) Akár már csak azért is, mert nem vagyok szőrös tetőtől talpig. Meg rengeteg szép dalt is tudok énekelni :)

2017. márc. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha vissza tudnek jutni, akkor mindenkepp. Foleg a keso paleolitikumi gravetti kultura, a korai neolitikum idejen az uj kulturak a helyi lakosaggal valo talalkozasanak ideje, a kozepso bronzkori vatya kultura es a hallstatt kultura erdekelne. Szivesen osszevetnem a regeszeten tanultakkal az ott latottakat.


21/F

2017. márc. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tisztában vagyok azzal, hogy az őskorban nem maradnék életben, az ókorban pedig nem születnék magas rangú családba, és nem akarok rabszolga/szegény/elnyomott lenni.
2017. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézelődni egy ideig, mint mondjuk ahogy az Assassin's Creedben szokták, igen. Élni viszont azért nem szeretnék olyan körülmények között.
2018. okt. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!