Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Témaötletek? Ti miről olvasnát...

Témaötletek? Ti miről olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés
Lehet rossz kategória, bocsi. Szóval, egy fiatal lány vagyok, aki szeret írni. Nem tudom, mennyire vagyok benne jó, de pozitív, hogy már több ilyen versenyt nyertem. Szeretnék most írni egy új történetet, csak kifogytam az ötletekből. Eddig leginkább sportról írtam, mert én magam is sportolok és ez áll a legközelebb a szívemhez. De már próbálkoztam középkorban játszódóval, napló szerűséggel stb. Tehát van valami ötleteket? A romantikus részek a gyengéim. :D

2015. szept. 25. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

> „A romantikus részek a gyengéim.”

Akkor írj a hidrofil intraokuláris lencsék törésmutatójáról.

2015. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de valami más, esetleg? :D "A romantikus részek a gyengéim. :D" ezt úgy értettem, hogy ezekben nem vagyok annyira jó.
2015. szept. 25. 10:25
 3/3 anonim válasza:
Ha a sport áll hozzád a legközelebb, akkor szerintem érdemes azon a témán belül írnod.
2015. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!