Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetértetek-e ezzel?

Egyetértetek-e ezzel?

Figyelt kérdés
Szerintem a depresszióból nincs kiút. Egy ideje gyógyszert szedek, de semmi változás. Az agyban végbement kémiai reakciókat nem lehet már visszájára fordítani.
2017. márc. 23. 05:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, minden csak rajtad múlik. A gyógyszerrel meg nem fog javulni a helyzeted, csak FÜGGŐVÉ válsz tőle.


Tessék íme egy könyv, olvasd el: Csernus Imre: A kiút

[link]


Mindig mindenre van megoldás, csak meg kell keresni, és változtatni kell a jelenlegi helyzeteden. Ezt viszont neked is akarnod kell!


Ha képes voltál arra, hogy depressziós legyél, akkor képes is vagy arra, hogy kimássz belőle!

2017. márc. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

én voltam depressziós hiperaktívként 18-20 óra alvással is fáradtnak éreztem magam

ma már szerencsére kijutottam belőle, mondjuk én nem gyógyszerrel, meg orvosi segítséggel...szerencsére nem hagytam el magam annyira, hogy ilyen szintre süllyedjek...


nem a gyógyszer itt a lényeg az minimálisan segít, az csak a tüneteket enyhítheti!

ez egy mentális betegség, ha ki akarsz gyógyulni, akkor a hozzáállásodon kell változtatnod!

persze most mondhatod mekkora hülyeségeket beszélek...saját bőrömön tapasztaltam meg...

nálad mi az oka a depressziónak?


24F

2017. márc. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyogyszer a tuneteket nyomja el, az tenyleg nem kiut. De ha a kemikaliak adasa mellett a lelkedet is kezelnek, akkor lenne kiut.
2017. márc. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Konkretan nem igaz. Amit az agyrol irtal az meg baromsag.


Csak a megfelelo gyogyszert es a megfelelo adagolast kell megtalalni, de az nem ket nap, honapokig is eltarthat.

2017. márc. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A depresszió sosem gyógyul teljesen, de lehetnek egészen hosszú pozitív, normális időszakai. Ezeket kell elérned és szinten maradnod bennük. Segít, ha változtatsz a hozzáállásodon, nem hagyod el magad, és hiszel abban, hogy jobb lesz. Az, hogy fejben eldöntöd, az első lépés, aztán könnyebb tenni érte. Próbáld meglátni a jót a világban és mindenben, ami történik veled. Beszélgess, írj naplót, írd le, mit érzel, és jobb lesz tőle. Ne félj az érzéseidtől, vagy azok hiányától, nézz szembe velük, és fogadd el magad. A gyógyszerek is segíthetnek egy kicsit, de nem fognak meggyógyítani, ezt felejtsd el.

Hidd el, hogy nem fogsz elveszni a rosszban. Eléred a pozitív periódust, és addig maradsz benne, ameddig csak lehet. Tarts ki!

Én is depressziós vagyok.

2017. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!