Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felvesznek kormányablakba...

Felvesznek kormányablakba vagy polgármesteri hivatalba így?

Figyelt kérdés

Igazságügyi igazgatást tanulok nappalin de átszeretnék menni levelezőre.Szeretnék egy saját albérletet, saját különálló életet már.

De gyárba nem szeretnék dolgozni mert voltam már ott nyári munkán és én azt a monotonitást nem bírom. Így hogy nincs még meg a diplomám ( első éves vagyok ) beleírhatom az önéletrajzomba hogy épp ezt tanulom? Ez lehet előny?


2017. márc. 24. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze felevsznek közmunkásnak :D csak mert ott is úgy kezdenek még a végzett diplomások is sokszor, ha csak valami üresedés nincs véletlen, de ha nincs konkrét üresedés akkor nem fogsz másra kelleni, közmunkásból meg sosem elég, mert minden szar munkát rájuk osztanak, magyarán te dolgozol a köztisztviselők helyett is :D buta vagy ha ebbe a világba vágysz, vagy ha elég szőrös a nyelved akár be is futhatsz, de tiszta lelkiismeredet nem lesz többet :)
2017. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja bocsi ott finoman, közcélúnak nevezik...:D de a szerződéseden akkor is utcaseprő közmunkás leszel, ak "bármire alkalmazható" :D...basszus de imádom ezt az országot :D
2017. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyugodjal mar meg:D Kerdeztem csak valamit
2017. márc. 24. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
én meg válaszoltam, ki az ideges? :D majd ha mélytorokra veszed a rendszer farkát akkor te leszel ideges :D
2017. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, olyan helyeket soroltál fel kérdező ahová 90%-ban protekciósokat szoktak felvenni.
2017. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Igazságügyi igazgatás szak inkább a bíróságok és ügyészségek számára képez ügyintézőket. Az általad említett helyekre, ha végeznél sem megfelelő ez a végzettség. Igazgatásszervező szakkal szoktak ezekbe a hivatalokba menni.
2017. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!