Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van ha nem nyugszik meg a...

Mi van ha nem nyugszik meg a lelkem?

Figyelt kérdés
Mindent megkaphatnék, amire vágyok (illetve majdnem mindent), de valahogy nem érzem helyesnek. Az emberek megnyugszanak, ha az életük egyenesbe jön, nem? Akkor én miért érzem magam még mindig feldúltnak?
2017. márc. 25. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
nem tudom testvérem
2017. márc. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj szolgálni másokat.


De alapvetően ez az egész itt körülöttünk egy vad dolog. Most gondol bele a semmiből egyszer csak vagyunk, aztán nem leszünk. És senki nem érti mi ez az egész. Szóval ez soha nem lesz egy sima ügy :)

2017. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól hogy megkaphatsz dolgokat, mindened megvan, még nem jelenti azt hogy megnyugszik a lelked.

A lelkednek kell mindent megadni, hogy megnyugodjon, lelki békét kell teremtened.

Ismerek olyat akinek nincs meg semmije, tönkremegy lassan, mégis hihetetlenül boldog és szerető ember, akit nem lehet megtörni, és nem egy idióta srácról van szó. A lelked magasról leszarja azt, hogy milyen tárgyakat kapsz, mennyi pénzed van, milyen menő vagy.

A lelkedet az érdekli, hogy tudod -e te kivagy, miért vagy itt, érted -e az életet, és még rengeteg ilyesmi, de soha nem a tárgyak érdekelték, azok semmit nem érnek.

2017. márc. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tárgyakat nézve gondoltam arra hogy "mindent megkaphatnék"
2017. márc. 25. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok vele. Mindent elértem, amit kitűztem magamnak, hogy erre a korra el kell érnem, de mégsem vagyok elégedett.

Valami hiányzik, csak nem tudom, mi.

2017. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!