Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beteg a lelkem, egy magánbirod...

Beteg a lelkem, egy magánbirodalom. Soha senkit nem tudtam közel engedni magamhoz, magamnak is csak hazudni vagyok képes. Képes lenne valaki meggyőzni róla hogy tegyek az ellen hogy ez így folytatódjon?

Figyelt kérdés

Az ábrándok, a kuckóm meghittsége, a tárgyakhoz való ragaszkodás, és a folytonos elvágyódás. Mindenhonnan, mindenkitől. Ennyit jelent nekem a világ, hiába szeretni engem. Ami kételyt jelent bennem mégis, az az a gondolat mi szerint az általam választott út nincs kikövezve a boldogság felé. A tükörben arcomat vizsgálva elképzelem , mi lenne ha normálisan léteznék. Néha megsajnálom a gyermeket aki egykor voltam, amiért én lettem belőle. De képtelenségnek tűnik hogy máshogy folytassam.

Itt kérdezősködök mint aki megbicsaklott, tényleg oly érdemes volna azt a másik irányt követni? Vagy jobb számomra így megbékélnem?



2015. szept. 17. 03:58
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Lány vagy fiú vagy?És mennyi idős?Valamiben csak értél el sikereket valaha.Valamiben csak van tehetséged.A tehetségedet kell erősíteni, amiben jó vagy.Ha eddig hazudtál, jó nem dicséretes, de tudatosság vezéreljen ezután ne hazudj.Vagy ha nem tanultál eddig akkor holnaptól igenis tanulj.Na és mi volt az a pont, ahol úgy érzed kisiklott az életed vagyis megbicsaklott.Miért?Elhanyagoltad az iskolát?Semmi nem lehetetlen, mindent lehet pótolni.A boldogságot nem kapjuk, hanem megdolgozunk érte és mi adjuk.Próbáld ki.
2015. szept. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem írj, bar lehet szoktal, mert nagyon szepen fogalmazol.

En is hasonlo lelkuletu vagyok egyebkent.

2015. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy film: egy angyal az asztalomnál. Sztem neked is tetszene. Hasonló problémát feszeget. Egy segítő kéne neked,asztrológus, pszichológus, kineziológus, mindegy. Valaki aki a lélekkel foglalkozik.
2015. szept. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 22 éves. A sikerrel nincs problémám, a dolgok ez irányban kezdenek felfelé ívelődni a számomra. Szeretem amit csinálok, jól meglehetnék magamban életem végéig. De mostanában kezdem egyre sivárabbnak érezni a napokat, ijesztő az üresség amit az őszinte emberi kapcsolatok hiánya okoz. Ha ránézek egy párra az utcán elkeseredek. Tudom, én képtelen lennék hozzájuk hasonlóan viselkedni. Több olyan személyt utasítottam már el magamtól akiket valójában kedveltem. Papírt is kaptam már arról, hogy vannak velem gondok. Rég tisztában vagyok velük, és magammal. Ez az utolsó fal, amit nem tudok áttörni. Mostanáig nem is zavart, mindig is sebezhetetlen volt a harmóniám. Most viszont minden összekuszálódott bennem, csak úgy oktalan, hogy saját agytekervényeimben keljen elbotlanom.
2015. szept. 17. 15:21
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, valóban írok is.

Meg fogom nézni a filmet, felkeltette az érdeklődésemet.

2015. szept. 17. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet épp valami komoly dilemma az, hogy a saját eddigi életedhez akarsz-e ragaszkodni, vagy megváltozni, és közeledni másokhoz.

Nekem az jutott eszembe 1-1 sorról, hogy csalódott érzelgősség és ezzel járó rágódások.

Nincs olyan, hogy "két út", alapjába véve minden ember ragaszkodik az eddigi életéhez, és régi álmaihoz, közben változtat azokon az oldalain, ami konkrétan zavarja őt.


Koncentrálj arra, ami téged boldogtalanná tesz, és ha sikerül reményteli betekintést nyerned a hiányos részek betöltésére, akkor az életed minden oldala felfénylik, mindennek örülni fogsz, nem csak annak akit képes lettél szeretni, mondjuk.

Ha sikerül elboldogulnod a "magánbirodalmad" kívüli világon legalább egy kicsinykét is, akkor büszkén térhetsz vissza oda, úgy hogy közben nem érzed idegennek azt, amit azelőtt annak tűnt.

2016. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!