Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik manapság olyan hely,...

Létezik manapság olyan hely, ahol lehet ruhát mosatni-szárítani?

Figyelt kérdés
2017. márc. 25. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen budapesten tuti. Keress rá.
2017. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2000 Ft 11 kg szárítással.

vajon mennyi az ára 11 kiló alsógatyának? lehet jobban megéri...

2017. márc. 25. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, mert végül nem éltem vele, mert ismerősnél mostam. Csak emlékeztem rá, hogy anno keresgéltem, amikor nem volt mosógép és voltak helyek.
2017. márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ahogy írtad keressek rá rákerestem s találtam. csak valahogy sokallok 2000 Ft-ot 11 kilóért. Oké a cégnek kell ennyi hogy megéljen de azt hinném ez vevőnek csak valami drága igényes ruhákkal éri meg nem pedig turkálóból szerzett ruhákkal. Ezért gondolkoztam el mennyi vajon a legolcsóbb ruha. nem éri meg esetleg megvenni s kidobni ha koszos lesz.
2017. márc. 25. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ujpesten van 3 Bubbles mosoda, biztos tobbi keruletben is, mert nagy ceg. Keress ra neten, nagyon jo! Mint az amerikai mosodak.
2017. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!