Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nincs hely a buszon, ezért...

Ha nincs hely a buszon, ezért leülök valaki mellé. Ha valaki leszáll, felszabadul egy hely, udvariatlanság e átülni az üres helyre?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 16:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Hát ha mellőlem ülnek át, engem az zavar. Olyankor mindig elgondolkodok hogy mi baja volt velem. Büdi vagyok, vagy mi? :D
2017. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Haha én is agyalok ilyeneken.

Én általában azért ülök át, mert ablak mellett szeretek ülni. De amikor mellőlem ültek át, én is rögtön hülyeségekre gondoltam.

De ne foglalkozz ilyenekkel, mert akkor az életben mindenen pörögni fogsz feleslegesen, ez pedig csak egy apróság.

2017. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
55%
Első vagyok, sajnos igazad van, minden apróságon pörgök, ilyen vagyok. :D :/
2017. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Én örülök, ha mellőlem ülnek át :D

És adja magát a kérdés, ha van egy csomó üres hely, miért mellém ülnek?

2017. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban kényes, szerintem a legtöbb ember elgondolkodik ilyenkor. Én is, de tudom, hogy vannak akik ablaknál szertnek ülni, meg olyanok is, akik menetirányban. Ilyenkor ezzel "nyugtatom" magam. Meg az is idegesít, ha valaki rám néz, majd máshova ül vagy inkább áll... A szép lányok általában nem ülnek mellém... :D
2017. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten örülök, ha mellőlem ülnek át!!! Ugyanis utálom, ha ülnek mellettem. :D
2017. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

"Ha nincs hely a buszon, ezért leülök valaki mellé".

Semmiképpen sem udvariatlanság. Az meg külön örül, akinek eddig az ölében ültél.

2017. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Tőlem is ültek el így, én is csináltam ilyet..
2017. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig elgondolkozok rajta hogy "bennem van a hiba amiért elült?" :D


De amúgy én is elülök, szerintem senki nem szeret idegenek mellett lenni közvetlenül tömegközlekedésen.


Sőt, kedvencem mikor mellettem ülnek, és az egész busz/villamos üres...én meg ülök az ablaknál és kb várom a halált annyira zavar hogy miért pont mellettem ül valaki, belemászva az aurámba mikor lenne 100 üres hely is.

2017. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ismerős mellől lenne , vadidegen mellől nem. Mellőlem is szoktak, örülök neki, legalább jobban elférek. Én csak azért nem szoktam, mert hosszú távon utazok, és addigra már lusta vagyok megmozdulni.
2017. jan. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!