Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem ismeri valaki ezt a fiút?...

Nem ismeri valaki ezt a fiút? Hogyan tudhatnám meg a nevét?

Figyelt kérdés

Szóval mielőtt közölnétek,hogy szánalmas vagyok ,nem társkeresés céljából írok . Egyszerűen csak bosszant,hogy nem tudom a nevét.


Gyakran járunk lakóautózni ,így sok kedvenc helyünk van. Az egyik ilyen a gyenesdiási Caravan Camping. Nagyon szeretjük ,viszont évente csak egyszer megyünk .

És ott van egy társaság,több család ,akiknek van egy ilyen lakókocsis sátor szerűség,szóval amikor ott voltunk eddig még mindig ott voltak ők is .

Az egyik családban van egy fiú ,nem tudom ,hogy hány éves tippre 13-14. Elég magas ,és a magyaroknak szurkolt az EB-n . Mondjuk ott ki nem ? Na mindegy minden használható információ fontos lehet . 😂

Nyáron így nézett ki :


Mint már említettem,magas

A haja festett szőke ,és csak a feje tetején volt haj. Egyébként az alapszíne barna .

Amikor a kempingben bicikliztünk unokatesómmal,ők is becsatlakoztak ,hogy ki a gyorsabb 😂😂 szóval egy fiatalabb fiúval ,ő talán Miki volt ,de ez sem biztos. Mikor megkérdeztem ,mi a neve ,valami hülyeséget mondott , unokatesóm azt mondta ,hogy Lili 😂😂😂 . Jó nyilván nem .

Mikor még kisebb voltam ,már akkor is beszéltünk ,megkérdeztem akkor is a nevét ,de már nem emlékszem . Talán a Lionel rémlik,de nem igazán emlékszem tényleg. Egy lány ,akiknek mellettük szintén van egy olyan sátras izé ,azt mondta ,hogy szerinte Juko. Facen nem találtam.

Tegnap vele álmodtam ,és akkor Jurit mondott. Nagyon idegesít,hogy nem tudom ,hogy hívják .

Nem ismeri valaki? Örülnék,ha megtudnám.



2017. márc. 26. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát igy nehéz lesz, sőt....
2017. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom ,de ha valaki ismeri őt,akkor ez alapján talán tud segíteni.
2017. márc. 26. 12:23
 3/4 anonim válasza:

Talán.... Hmmm....

Ismerős a leírás....

De nem fog eszembe jutni, bocsi!

2017. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
'-_-
2017. ápr. 16. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!