Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek?...

Mit tegyek szerintetek? Menjek át levelezőre?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak.Egyetemre járok Győrbe. Elején szerettem, de már nem tudom mit akarok igazából.

Nem tudom mit tegyek mert nem igazan erzem mar jol magam itt Gyorben.

Vagyis jo lenne csak kapom a cseszegetest anyutol is otthon hogy o mar nem birja hogy segitsen nekem anyagilag 63 evesen es menjek at levelezore. Ugye dolgozom most az eonnal dehat az 35-40 ezer ami semmire nem eleg csak a legalapabb dolgaimra 😕 es azon agyalok hogy atmegyek levelezore a heten. Csak ugye levelezovel nehezebben vesznek fel melohelyre es sokkal szarabbul is adjak le az anyagot. Emellett otthon kene allando allast talalnom es nem merem ezt meglepni. Szereteknek itt maradni mert itt nappaliskent van a huzoero a tanulasra is. Ha levelezos lennek nem lenne. Itt a lehetoseg a sportolasra is meg mindenre.Otthon az is penzert itt ingyenes és nagyon jó minden. Imádom hogy itt akármit sportolhatok.Rengeteg program van... Most mit tegyek szerinted?:(


2017. márc. 26. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Idő, sport, nyugalom, stb csak erőősen segítene. Motiváció céljaidból jönnek, nem bejárás hozta tényezőkből.

Lidlben van 25 órás meló 130ért, ez simán 100k nettó.

Sok sikert! :))

2017. márc. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!