Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 15-8 éves fiúk, linkelnétek...

15-8 éves fiúk, linkelnétek számotokra szép, vonzó lányok képeit?

Figyelt kérdés
És most nem "alul öltözött" személyekre gondolok, hanem olyan lányokra, akit szívesen hívnál el randizni, lennél vele kapcsolatban stb...meg kort is írjatok kérlek.
2017. márc. 29. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Hannah, egy tetováló művész 24 eves ha jól tudom, de még így is elhívnám. Gyönyörű nő!

16

2017. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Palvin Barbit gondolom mindenki ismeri, nem kell képet linkelnem :D

Szerintem szép lány.

17/F

2017. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Őh... környezetemben rengeteg lány van akivel szivesen megyek randira. Nincsenek nagy elvárásaim. Ne legyen kövér, legyen szép a mosolya és jó humora. Ennyi.

Viszont ha abszolult legjobb csajt kell linkelni akkor Sandra Prikker:

[link]

De egy vele egy szintű csaj elég unrealisztikus hogy szembe jön az utcán. Emellett én se nézek ki modellnek, így ne legyenek unrealisztikus elvárásaim.

Tudom hogy ő fiktív, ezért nem is nagyon számít. De a Life is Strange játékból a főhős Max stílusa nagyon bejött. Szép barna haj, szolid visszafogott, de stílusos öltözködés, nem kövér, nem kellenek nagy mellek, nincs telepakolva sminkkel (fiktív karakterként könnyű, de nekem alapból jobban bejön valóságban is ha egy lány smink nélkül van, akkor is ha karikás a szeme és látszik egy-egy bőrhiba. Ez természetes).

[link]


De nálam csak két kizáró ok van igazából. Az egyik kövérség. Ne haragudjatok, tudom hogy nem tehet róla sok ember, de én se tehetek róla egyszerűen szexuálisan nem vonzódok a kövér nőkhöz. Barátaim között nem itélem el vagy zárom ki őket, de párkapcsolatot nem tudok elképzelni. A másik a butaság. Volt egy randim egy gyönyörű lánnyal, az első pár perc nagyon jó volt míg ki nem derült hogy teljesen sötét. Nem lehetett vele beszélgetni semmiről csak hogy melyik barátnője mekkora ringyó. Én erre nem vagyok kíváncsi.

Más kifogásom nincs. És ha jó humora van a lánynak akkor nálam már félig nyert.

18/F

2017. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Clay Morrow ***** válasza:
100%
2017. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Gyönyörű.

2017. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 3-as kb leírta,hogy hogy vagyok én is az ilyenekkel,nekem sincs sok kritérium. De ha egy számomra legszebbet kéne linkeljek,aki tényleg a tökély az ő lenne [link]

Már nem is tudom melyik oldalon találtam róla egy képet és a kommentekben kerestem meg a nevét :D A haját külön kiemelném, brutál jó

Másik mániám az ilyen fekete cuccos csajok,főleg ha ilyen arc van hozzá,a kék meg egy külön bónusz ha van..kedvenc színösszeállítás [link]

Szerencsésnek érzem magam mert pont az a lány akivel a legjobba vagyok ilyen. Már messziről amikor meglátom az arcát,a fekete haját és a cuccait olyat érzek,hogy azt nem lehet leírni.

17

2017. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!