Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolják olyan sokan,...

Miért gondolják olyan sokan, hogy a nem olyan szép lányok kedvesebbek, mint a szépek?

Figyelt kérdés

Manapság sok embertől hallani, hogy a nem annyira szép lányok kedvesebbek és jobban elfogadóak, mint a szépek. Hallgattam rájuk, és kiderült, hogy ez egy nagy tévedés. Sok nem túl szép lány nem is volt kedves, hanem páran bunkók, és lekezelőek, visszautasítók voltak, a szépek pedig olyan kedvesek. Miért l ez a sztereotípia?

U. I. Nem a nem szép lányokat szeretném megbántani. Csupán arra vagyok kíváncsi, hogy miért él ez az általánosítás?


2016. márc. 18. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert egy külsőleg kevésbé vonzó lánynak a belsőjével kell kompenzálnia, úgy gondolják, de természetesen az ember jelleme nem ettől függ.
2016. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Sokan azt gondolják, hallottam már, többen mondták...

Birom az ilyen kérdéseket aminek semmi alapja.

2016. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
2es, pedig így van.
2016. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Mert általában a szép lányok fennhordják az orrukat, el vannak szállva, ergo nekik semmi sem elég ami van, a nem annyira szép lányok meg elfogadják ami van
2016. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
Semmit nem kell kompenzálni semmivel. Azért találják ki, mert a pasik nyilván elsősorban a kifejezetten szép lányokra mennek, aztán ha azok visszautasítják őket, akkor nyilvánvaló, hogy a csaj egy bunkó p-na lol :D Mert mi más lenne?!
2016. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem kell általánositani, szrintem az régen volt mikor a pasik odamentek szép lányhoz valami ürüggyel és a lányok engedtek, jobban benne voltak,össze is jött valami.

de már ezek a lányok teljesen mások, ezért szerintem manapság már sok hapsi meg sem próbálja, még azt se hogy odamenjen, inkább csak egyszerübb lekrvázni mert ugy is az lenne ha odamenne hogy elküldené.. :d Persze én is látok gyönyörü szép lányokat sokszor, de már rájöttem nincs értelme velük kezdeni...igy inkább lejeb adtam a mércét

2016. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

ha visszautasítottak, akkor valószínüleg azért mert azt hiszik nem gondoltad komolyan, vagy vicceltél, ugyanis a nem szépeknek ugye nem mindennapi hogy srácok leszólítják, így azt is hihetik talán hogy csak egy vicc volt amivel kifiguráztad hogy nem szépek, és hogy sose lesz barátjuk, de nem vagyok biztos:)


viszont ez nem sztereotípia, és az igazság ez:

a nem szép lányok általában azért kedvesebbek, mert ők tudják milyen úgy élni, hogy bántanak vagy lenéznek, vagy rosszul bánnak veled (jelen esetben a külső miatt), és igazából egy kicsit ez formálja őket érzelmileg rendkívül inteligenssé (döntő többségben) :)

meg ugye emiatt, sokkal jobban meg is becsülik a hozzájuk kedvesebbeket:)

2016. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!