Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálta...

Szerintetek miért csinálta ezt ez az ember?

Figyelt kérdés

Ma ülök a buszmegállóban és jön egy ember. Ránézésre ilyen nyomi stréber kinézete volt, olyan 25-30 között lehetett. Feltűnt hogy motyog magába valamit, már úgy jött oda. Elkezdett bámulni. De nem az hogy rám néz egy pár másodpercig, hanem konkrétan felém fordította a fejét és mereven bámult. Próbáltam nem foglalkozni vele de végül felálltam és pár méterrel arrébb mentem, majd ő is ugyanúgy arrébb jött. Utána vártam egy kicsit és megint arrébb mentem. Látszott rajta hogy valami nem okés vele, mintha be lett volna drogozva vagy nem tudom, de inkább arra tippelnék hogy elmebeteg...

direkt olyan helyre álltam ahonnan nem látott rám, de odajött és ismét odaállt mellém. Majd felém fordult és elkezdett közeledni erre én arrébb ugrottam. Rohadtul megijedtem.

Utána csak annyit kérdezett hogy melyik buszt várod? Majd mondom hogy xy- ezt.

Majd elmentem a buszmegálló másik végébe, és ott leültem. Jött a busz, felszálltam ő nem szállt fel és ennyi.


2017. márc. 30. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy hogy rád fente a fogát?
2017. márc. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20
2017. márc. 30. 00:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez érthető... Máskor ha ilyen előfordul, menj oda vkihez vagy egy társaságba, így lankad a bátorsága hogy esetleg megver vagy ne adj isten megerőszakol. Gondolom késői eset volt.
2017. márc. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, majd kössön bele a zavaradottba, aki akár erőszakos is lehet. Gondolkozz már, mielőtt ilyen hülyeséget tanácsolsz.
2017. márc. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor oda kell menni egy normalisnak kinezo tarsasaghoz es akkor biztos nem mer bantani, vagy ha igen, akkor megveditek egymast
2017. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!