Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek volt már, h kirakatnéz...

Veletek volt már, h kirakatnézés közben kijött az eladó és beinvitált titeket? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Engem idegesít. Azt is utálom, amikor bármilyen pult előtt nézelődöm, és megszólítanak, hogy "Tessék, mit adhatok?", amire az a reflexszerű, gépies válasz, hogy "köszönöm, csak nézelődöm". Mi a rák szükség van erre a párbeszédre? Ha akarok valamit, majd szólok úgyis. Nem kell megszólítani, nem kértem, nem akarok semmit, csak megnézni, mi van kirakva.
2017. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem világéletemben zavart, ha már a bolton belül sem tudok megszabadulni egy eladótól. Én megértem, hogy ez a munkája, de amikor szépen és kulturáltan a tudtára adod, hogy csak nézelődsz, vagy majd egyedül boldogulsz, és még akkor is ott liheg a nyakadban, az már közelít a pofátlansághoz, nem hogy még a bolt elé is kijön berángatni az üzletbe.
2017. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Egyszer előfordult ilyen. Nem éreztem tolakodónak mert nagyon aranyos, kedves volt.
2017. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szerencsére még nem volt. El tudok képzelni olyan szituációt, amikor bemennék (ha kellően szívélyes az invitálás és ha olyan a hangulatom), de alapvetően azt is utálom, ha a piacon leszólítanak az árusok. Ha akarok valamit, majd szólok.
2017. márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Volt, én erre azt mondtam, hogy Köszönöm, csak nézelődöm. Ennyi, ez inkább egy kedves gesztus, miért kapnám fel a vizet. Igen, kissé meglepő, én nem veszem tolakodásnak.
2017. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tolerálnám. Nem lennék mérges, mert végül is nem csinált semmi rosszat az eladó, de valószínűleg azon nyomban tovább állnék a kirakattól, mert zavarna, hogy bentről azt lesik én mit nézek kint.
2017. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is világéletemben utáltam, ha rám másztak az eladók (miben segíthetek), stb. Hadd döntsem már el, mit szeretnék magamnak a választékból. És még jön utánad, hogy esetleg ez, esetleg az, ez egész jól áll(na). Gondolom olyan kirakat előtt álltál, ahol még a madár se jár. Ezért invitált be.
2017. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!