Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fáj az embereknek a...

Miért fáj az embereknek a városligeti beruházás?

Figyelt kérdés
Nem ez az első, hogy átépítik. Szerintem rá is fér. A Youtube-on olyan videók vannak a "ligetvédőkről" amik csak azt mutatják, hogy egy-két hippi kinézetű, valamilyen másik nyelven éneklő időmilliomosok felmásznak a munkagépekre és a dolgozó embereket (amiből élnek) provokálják. Jogaikat üvöltözve úgy, hogy más tulajdonát befoglalják. Ezeket ki pénzeli? Milyen életformát kell ehhez élni? Teljes munkaidőben dolgozok és biztos nem mennék ki a ligetbe, hogy csináljam a semmi miatt a fesztivált. Ha nem most, akkor később építik át, ez párttól független. Azzal senki sincs tisztába, hogy régen pl. láp volt a liget helyén csak azt feltöltötték?

2017. ápr. 1. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

A Liget környékén sok a panel, ahol az embereknek nincs kertje. Nekik a Liget a kertjük, és én se örülnék, ha csakúgy átépítenék.

Van ott elég múzeum, miért nem lehet a Ligetet meghagyni? Semmi értelme az egész átépítésnek.

2017. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Fatal_3rror_ ***** válasza:
96%
Nem a liget átépítésével lenne a gond, hanem hogy előreláthatóan az egész egy újabb orbitális pénznyelő amire már alapból egy fél négyesmetró költségvetését tervezik...
2017. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt se tudjátok milyen lesz. Így hogy lehet tiltakozni ellene? Meddig marad ilyen a Városliget? Az átépítése elkerülhetetlen (maga a zöld övezet nem szűnik meg). Nem az isten háta mögötti helyről van szó. Ez a Főváros folyamatos átépítések várhatóak mindenhol. Aki nem tudja elfogadni ezt, annak nem kötelező Pestre költöznie.
2017. ápr. 1. 21:30
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a Liget, és annak környéke teljesen jó így.

Minek kell beton, oda, ahol zöd van?

Tényleg nem tudom, de nem is akarom.

Nem szeretném, ha össze lenne zsúfolva, az ott élőknek csak kellemetlenséget okozva (kertvárosi vagyok).

Pénzkidobás, akárcsak az ezredik stadion, vagy pár nevetséges projekt.

1#-es voltam.

2017. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez itt az Emberek kategória, itt nem nagyon érdekel senkit sem a politika. Inkább próbáld meg a Politika kategóriában, ott biztos találsz majd kádereket, akik azt fogják majd szajkózni amit hallani szeretnél. Itt főleg emberi dolgokkal foglalkozunk, esetleg könyvekkel, de nem nagyon szeretjük, ha valaki itt próbál meg gyűlöletet kelteni és ilyenek. Egyébként nekem sincs bajom a Városligettel, jó az úgy ahogy van, illetve már csak volt... Sajnálom a fákat, nem ezt a sorsot érdemelték...
2017. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tartom bajnak, hogy beruházások vannak. Az a nagyobb baj, hogy az emberek önzőek. Nem tudnak egészben gondolkozni csak magukban.
2017. ápr. 1. 21:42
 7/14 A kérdező kommentje:

5-ös Szerintem ez az Emberek kategória és nem szeretem , ha valakiben nincs meg az értő olvasás képessége. Ez nem politikai ügy, mint ahogy a kérdésben is írtam. De ajánlom figyelmedbe az alkategóriákat is. Egyiknek sincs köze a könyvekhez, mivel másik kategóriába tartozik.

Amúgy meg az r*hadtul emberi probléma, hogy emberek állatmódjára viselkednek, ha nem tetszik nekik valami.

2017. ápr. 1. 21:50
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem hiszem, hogy építési vezető lennél a Városligetben. Úgy hogy nem hiszem, hogy jogod lenne a fákat nyugosztalnod. De akkor közlöm veled, hogy a fákat áttelepítik, ennek megvan a módja (hőfok, időjárás, évszak, fák kora és állapota) és az hogy nem látod ahogy átrakják egyik gödörből a másikba nem azt jelenti, hogy nem teszik meg.
2017. ápr. 1. 21:55
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Na, pont ilyen az amikor valaki beleköt még az élő fába is, mert az nem tér ki az útjából. Ezt nevezzük akarnokságnak, rátartiságnak, együgyűségnek.
2017. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Megint egy kreált műprobléma, amire rákattant a média. A pesti médiának nem esik le, hogy az ország 85%-a leszarja, ha fákat vágnak Pesten. Én ugyan Pesten lakom, de engem se érdekel. Megint valami, amivel bele lehet kötni a kormányba. (utálom a kormányt, de jobb lenne, ha csak a tényleg nagy hülyeségeikkel szállnánk szembe, mert így szétaprózódunk.)
2017. ápr. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!