Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen ember erkölcsileg...

Az ilyen ember erkölcsileg nem egy tróger?

Figyelt kérdés

Van nekem egy autóm ami valamiért mindig célpont, vagy lepisilik, rákennek kutya izét leöntik vegyszerrel stb. felújítás után ezt meguntam ezért ahol parkolok azt bekameráztam utcába mindenki tudhatja, hogy azt a helyet kamera őrzi, még ha nem is szabad ( mondjuk a rendőrök mondták, hogy csináltassam meg, nyugodtam) erre egy autós az utcából nem a háza elé áll hanem a mi házunk elé, így a kocsimat megint nem fogja venni a kamera és Murphy törvénye szerint megint baja lesz a kocsimnak. Ha szólok neki szerintem kiröhög, mert ügye közterület. Nem az ő autóját bántja a kedves rosszakaró hanem mindig az enyémet. Nem tudom ki lehet, de biztos a haragosom... bárki is legyen az...


Szerintetek nem tróger az aki tudja, hogy próbálom megfogni a " haragosom" erre direkt a "helyemre" parkol?


2017. ápr. 3. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg is van a "tettes"
2017. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát de ne haragudjon már, a saját autójával a saját háza elé parkoljon, a tiéd elé baromira ne... nyugodtan mondd csak meg neki, ne hagyd magad.
2017. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Á dehogy, rohadt gazdag, nekem számít a 200 ezer forintos autó neki meg az órája négyszer annyit ér mint az egész életem. Amúgy is vele csak max. háromszor beszéltem. Meg amikor még ő nem lakott az utcába akkor is tettek kárt a kocsiba, tükör törés zárba rágó stb.
2017. ápr. 3. 16:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval ha szivatni akarna trélerel elvitetné másik utcába az autóm, vagy nem is tudom, de nem egy piti majom, mint a haragosom. Bár mióta kamerám van nem volt semmi incidens. Utcába meg nagyon senkivel nem dumálok, max. köszönök, tudják, hogy én vagyok a legszerencsétlenebb.
2017. ápr. 3. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fszért csinál ilyet valaki? :/
2017. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!