Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Reális, hogy ennyi miatt...

Reális, hogy ennyi miatt nincs szociális életem?

Figyelt kérdés
Dolgozom, heti 6 nap, vasárnap szabad, 6-14. E mellett járok heti egyszer magánórára, 3 óra hossza, aztán ugye csinálok ezt-azt a házban is. Este korán fekszem, amennyire lehet, de ez általában 10-11 lesz már, mert mindig van valami történés, meg mire elkészülök stb. Igy hétvégére elég fáradt vagyok, talán mert 4:30 kelés van napi szinten. Szerintem ez lehet a baj, hogy nem igazán alszom ki magam egyik nap sem? Igy szociális életem annyi kb, ami a munkán van, és azon kivül néha elsétálok barátnővel a városba, vagy beülünk mozizni stb. Nincs igy kedvem nagyon menni sem sehova, meg inkább le is rázom az embereket mert nem akarok senkit lehúzni. Bennem van a hiba? Mondták már, hogy ugyan már, ennyitől nem lehetek fáradt, meg stb. Életkedvem sem sok van, próbálok pozitivan gondolkodni, de nem mindig sikerül. Ja, a pasim is nemrég dobott (ami utólag visszagondolva nekem hosszú távon jó). Mit tegyek, hogy jobban legyek?
2017. ápr. 3. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
3 muszakban dolgozom, delelottos heten 4-kor kelek de 5. nap mar hulla vagyok. Meglatszik az emberen ha sosem tudja kialudni magat
2017. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanigy vagyok, hét elején minden jó, de ahogy telik, egyre fáradtabb vagyok.
2017. ápr. 3. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!