Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kisebbségi komplexusom,...

Kisebbségi komplexusom, depresszióm és szociális fóbiám van, hogyan küzdjem le ezeket?

Figyelt kérdés

Az a legnagyobb baj, hogy akárhová csak megyek, mindenütt kiszúrják, aztán elkezdenek kóstolgatni, cseszegetni, erről szólt majdnem az egész életem. Az életem így pokol, de szakemberhez nem akarok elmenni, mert nem bízok bennük egyáltalán. De valahogy mégis le akarom gyűrni ezt az egészet, mert nagyon ki vagyok borulva, szinte naponta sírok, főleg, hogy most elkezdtem egy képzést, és látom a többieken, hogy kezdenek kipécézni. A magány még rátesz az egészre egy lapáttal... Szakember nélkül esélyem sem lesz meggyógyulni?


20/F


2016. szept. 19. 15:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Bármibe kezdek, mindent elrontok, minden kiesik a kezemből, állandóan bénázok. Sokszor csak ülök és nézek ki a fejemből bambán...
2016. szept. 19. 15:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Na. Más baj nincs? csak ennyi?

A magány az nagy baj- jó lenne 1-2 jó barát. Nemcsak rátesz egy lapáttal, hanem egyik fő ok. Be vagy zárkózva magadba. Elolvasnád ezt a könyvet? Nagyon segítő és 17 felettieknek érthető is a nyelvezete. Ha gondolod írhatsz privit, ott bővebben írok erről is

[link]

2016. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakember nélkül csak rosszabb lesz.
2016. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írj, ha gondolod, szívesen beszélgetek veled! 21/L
2016. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!