Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki feltalálálja az időgépe...

Valaki feltalálálja az időgépet és üzletet épít rá. Melyik utazás érdekelne?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti!

Feltalálják az időgépet, amivel a múltba tudnak küldeni, ahonnan vissza is térsz. Érdekes és egzotikus utakban vehetsz részt. Ott lehetsz a legénységben Kolombusz hajóin, részt vehetsz a honfoglalásban Árpádékkal, láthatod az első ember Holdra lépésèt az űrközpontban, kalandozhatsz a magyarokkal nyugaton, de akár élőben megnézheted a 6-3-at a wembleyben. A határ a képzeleted.

Te milyen útra fizetnél be?



2017. ápr. 3. 23:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A jövőbe miért nem lehet menni?
2017. ápr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én a móniká show felvételére mennék vissza
2017. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1#, hogy ne tudd megölni Sarah Connort. 😂
2017. ápr. 3. 23:20
 4/16 anonim ***** válasza:
Csak tíz évvel ezelőttre mennék vissza, de ott is maradnék. Nem érdekel annyira a történelem, hogy bármelyik híres eseményt a saját szememmel akarjam látni.
2017. ápr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nézőként mehetek, és garantált, hogy nem halok meg sem betegségben sem háborúban akkor én 1550-es évekbe mennék vissza méghozzá I. Erzsébet udvarába. Így megismerhetném nem csak Erzsébet királynőt, de Stuart Máriát, Medici Katalint és még sok történelmi személyt.

De nem szívesen halnék meg pestisben, vagy vallás miatt.

2017. ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azelőttre, hogy elbasztam az életem.....
2017. ápr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés... Hát, igazság szerint én szívesen visszamennék az időben akkor, amikor a magyarok bejöttek a Kárpát-medencébe, mert akkor sok olyan dolgot megismerhetnék, amit ma a történettudomány még nem ismer. Például a magyarok régi kultúráit, vallási szokásait, művészetét, társadalmi felépítését, harci modorukat, az akkori kor hölgyeit (hmm :D ), de még alkalmam lenne megismerkedni így a vikingekkel is :D No meg láthatnám Árpádot is, és a hét vezért.
2017. ápr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Visszamennék 8 évet és átadnék egy levelet magamnak amiben az áll hogy mit csináljak az életben magammal, így 4 évet nem pocsékoltam volna el. Persze ha visszajövök akkor az az életem már másképp alakul, de talán jobban.
2017. ápr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Visszamegyek pont oda és akkor amikor feltalálja, meggátolom benne, és létrhozok egy olyan paradoxont amiben a galaxis megszűnik létezni...
2017. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Oda mennék vissza, amikor Fort Knox-ot építették, és visszahoznék magammal legalább vagy 100 kiló aranyat.
2017. ápr. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!