Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki feltalálálja az időgépe...

Valaki feltalálálja az időgépet és üzletet épít rá. Melyik utazás érdekelne?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti!

Feltalálják az időgépet, amivel a múltba tudnak küldeni, ahonnan vissza is térsz. Érdekes és egzotikus utakban vehetsz részt. Ott lehetsz a legénységben Kolombusz hajóin, részt vehetsz a honfoglalásban Árpádékkal, láthatod az első ember Holdra lépésèt az űrközpontban, kalandozhatsz a magyarokkal nyugaton, de akár élőben megnézheted a 6-3-at a wembleyben. A határ a képzeleted.

Te milyen útra fizetnél be?



2017. ápr. 3. 23:08
1 2
 11/16 Psycho ***** válasza:
100%

Ez nagyon messzire vezető kérdés! Az első gondolatom az lenne, hogy a múltbeli énemmel lépjek kapcsolatba, és figyelmeztessem arra, mikor milyen hibákat fogok elkövetni. Bumm időparadoxon.

Ha csak nézegelődni szabad... akkor is messzire vezető a dolog. :D Különösebben extra történelmi esemény nincs, amit megnéznék, de a lovagkor érdekesen nézhetett ki. Viszont kb. két óra leforgása alatt máglyán végezné egy időutazó, annyira kilógna abból a kultúrából, nyelvezetből stb.

Mondjuk kellő óvintézkedések mellett a dínókat szívesen megnézném :P De ott meg a légköri anyagok %-os aránya, oxigénszint, co2 szint stb volt eléggé más, nem vagyok szakértő, de lehet a szervezetemnek nem tetszene. Ha mégis, akkor irány Kr.e. 70millióval :D

2017. ápr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Megnézném az Ősrobbanást. Persze kellő távolságból (?), és hogy biztosan ne maradjak le, kicsit előbbre (??) időzítenék. Persze inkább a kérdőjeles rész izgat, semmint a tűzijáték.


Vagy visszamennék két hetet, és megjátszanám a nyerő lottószámokat. Bár ezzel aligha lennék egyedül, így a nyeremény fabatkát sem érne, ellenben a pénzügyeknek (vagy a lottónak) annyi lenne.

2017. ápr. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

5. válaszoló, szívemből szóltál. Nekem is nagyon tetszik az 1500-as évek, azon belül a Tudor korszak.


Viszont, ha lehetne, én bármelyik korra kíváncsi lennék, szóval nem az a kérdés, hogy hova mennék vissza (vagy akár előre, hiszen az is érdekes), hanem, hogy miből fizetném ki azt a rengeteg időutazást.


Vagy szereznék egy állást időutazó-idegenvezetőként, és meg van oldva.

2017. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Visszamennék egy jó 30 évet és megnézném, hogy az öreg Sajtos-Kecsapos Pityu tényleg meg csinálta e mindazt, amit pityókásan mesélt.
2017. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Jók a válaszok, mentek a pacsik!

Én Magna Hungária idejébe mennék el, kíváncsi lennék mennyiben hasonlított az akkori magyar nyelv a mostanira, mi volt a hitük, hogy néztek ki az akkoriak.

Aztán elmennék 1848-50 környékére, amikor a családom eljött MO-ra Lengyelországból. Kíváncsi lennék a költözés okaira és hogy mivel foglalkoztak, hogy éltek az őseim.

2017. ápr. 4. 16:18
 16/16 anonim ***** válasza:

Én életem három talán megváltoztató napjára (időszakára) mennék vissza.

1. Első szerelmemmel pontosan, hogy találkoztam, mert sajnos nem nagyon emlékszem (nem az alkohol hatása miatt!)

2. Egy nememlékszem éjszaka

3. Miért fulladt majdnem válásba a szüleim házassága.

Talán ha ezeket tudnám, nyugodtabban aludnék.

2017. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!